Jump to content

Recommended Posts

Bună ziua Elite. Avem în plan să deschidem un server de Counter-Strike:1.6. Dar pentru a putea obține acest server, întâi de toate va necesita puțin timp de răbdare pentru procurarea unor plugin-uri/host și multe alte bălării. Așa că am o rugăminte la voi. Ce fel de plugin-uri ați dori să vedeți pe server? Server-ul va fi o tentă de classic mode, dar acum ne gândim dacă împopoțonat, sau cât mai clasic. 

 

Fiecare ajutor va fi bine-venit. Financiar deocamdată nu prea avem nevoie *deși ne-ar ajuta destul de mult*, dar avem nevoie ca tu, cel ce citești acest topic, și care știi niște plugin-uri care te-ar face să joci foarte mult pe server, să le lași în acest topic. 

 

                                                                                                 Mulțumim!


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Howly☆ said:

cat mai clasic

comenzi simple, rs, rank, top si ce mai e 

un sistem vip ar merge destul de bine 

Acestea sunt printre primele notate. Deja suntem în căutare de asemenea plugin-uri, să le testăm/verificăm bug-uri. Sistemul VIP vom încerca să nu facă mare diferențiere între cei "pay 2 win" și cei care nu-și permit financiar. 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Dolixec said:

Acestea sunt printre primele notate. Deja suntem în căutare de asemenea plugin-uri, să le testăm/verificăm bug-uri. Sistemul VIP vom încerca să nu facă mare diferențiere între cei "pay 2 win" și cei care nu-și permit financiar. 

sa nu fie chestii precum viteza x1.5, 150 hp, regenerare hp si astea, ar fi foarte incomod

sa fie gen vip sa aiba acces de helper, nume colorat pe chat, si gloante full automate cand se cumpara arma


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Howly☆ said:

sa nu fie chestii precum viteza x1.5, 150 hp, regenerare hp si astea, ar fi foarte incomod

sa fie gen vip sa aiba acces de helper, nume colorat pe chat, si gloante full automate cand se cumpara arma

O idee foarte bună. Nici nu ne gândeam să facem așa ceva pentru că ar fi prea comun. Vrem ceva special, ca ultima ta idee. Vă aștept părerile în continuare în acest topic. Mulțumim Akim :D  


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Bron✖ said:

Nu prea vrem să aducem tentă de CS:GO deoarece majoritatea servere-lor din România au adus această modă. Vrem să rămânem originali, să facem CS 1.6, nu CS:GO. Smoke-urile mă gândesc să nu fie Low Frames. Amx map-ul este deja inclus în amx. Mi se pare mai bun cel original. Fire In The Hole-ul e destul de ok. C4-ul de asemenea frumos, dar să sperăm că dacă implementăm așa ceva, nu bubuie pc-ul jucătorilor. Per total, sunt destul de bune plugin-urile :D


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma plugin classic cu mod cs go aveam de gand sa cumpar eu sv dar nu sh sa lucrez la el si deaia ca nu e problema de banii + ca am sv de mt care platesc hostu 40e lunar :))


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Ràgñàr™ said:

nu ma plugin classic cu mod cs go aveam de gand sa cumpar eu sv dar nu sh sa lucrez la el si deaia ca nu e problema de banii + ca am sv de mt care platesc hostu 40e lunar :))

Dacă vrei să ni te alături, te primim cu mare drag :D E ușor de lucrat în AMX. Felicitări ție dacă ai un server de Metin de succes :D 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, Marian said:

Nu uita de quakesounds și sunete de final de rundă dacă tot :)

Notat. Chiar aveam de gând să adaug așa ceva. Melodii dacă doriți îmi puteți lăsa pe Steam cu un playlist. *Nu manele, vă rog* 

13 minutes ago, Wannted said:

@Dolixec Daca vrei te ajut eu cu host am pe hzone vo 6/7 euro.

vb pe steam. :D

 

Deocamdată prefer un Găzduire Jocuri. Mă mai gândesc. Noi vorbim acolo dacă e ceva :D 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...