Jump to content
DARK ONE.

Care este varsta lui Master?

Recommended Posts

13 minutes ago, MasterCS. said:

Si tu crezi ca imi puneam datele personale ? Luati o poza aici,mai multe poze,si cand acuzati,faceti-o cum trebuie sa fiti siguri. :)http://imgur.com/a/vlTpv

Si ar trebui sa te cred ca esti tu... Bine.. Uite si cu mine: http://i.imgur.com/c2W0ltY.jpg Am mintit despre varta, am de fapt 35

Esti penibil omule, spui ca daca ceva pui poza de buletin pe privat etc si eu ti-am zis s-o acoperi astfel incat sa nu ti se poata folosi datele , trebuie poza si primele cifre 1aallzz ( a = an, l= luna, z = ziua ) si numele tau mare rahat.. si nu trebuia pe forum lol


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, brawinS said:

Bai baiatu ii ca mine =]]]  Facem maine trezeci si doi ? =]

Suntem frati =] Dar serios acum am 15 si chiaaaaar nu m-ar interesa cati ani are atata timp cat e responsabil si isi face treaba cum trebuie 

Coaie,am 30 ani,am gresit acolo varsta,am pus 31 din greseaa,vad ca Howlt si D1 n-au lox de mine.

Apropo,Howly,daca ma ajuti sa il fac microfonu o sa si vorbesc. ;) Sacale da tu ca am un teo prost si nu se incarca pag..


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, DARK ONE. said:

Si ar trebui sa te cred ca esti . Bine.. Uite si cu minesa: http:/mgur.com/c2W0ltY.jpg Am mimintntit despre varta, am de fapt 35

Uita-tr la el ma.. Daca o sa imi fac mic o sa si vb,hai aici in Hunedoara,Petrila si o sa vezi ca nu mint ci ca eu sunt..iti arat si poze,tot nu crezi..n-are rost sa vadca nu am cu cine.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, MasterCS. said:

Coaie,am 30 ani,am gresit acolo varsta,am pus 31 din greseaa,vad ca Howlt si D1 n-au lox de mine.

 

Cum plm sa gresesti omule varsta ?!?! LOL Macar recunoaste in plm odata si gata si nu te mai da cine nu esti, ai inventat chiar si o poveste despre familie si salariu lol Tu singur ai pus 29 anu asta , dupa cateva luni 30 si acum 31 ai vreo problema mintala? Chiar sa stii ca n-am loc de tine, ai 14 ani si ocupi 2 sloturi pe servere ca stai toata ziua la pc hostand un server de cs 1.6 :))) Daca era sa ai o familie intrai mai rar ca trebuie sa ai grija de ea, de copiii tai , de sotia ta, trebuie sa mergi la munca, tu aproape jumatate de zi esti pe forum , cu pauze de o ora, doua si nu doar pe forum cat si pe jocuri :))) ( stiam ca o sa bagi o scuza ca stai pe telefon/pc la servici ) , microfonu e de la 10 la 100 lei , cred ca te descurci sa iei unu din salariu ala al tau ( aka stare pe fb *Lucrez la: Portofelul lu mama* ) ahahaha gtfo 

Are salariu, vinde hack-uri si steam-uri, face bani si din nimic, dar hosteaza un server de cs 1.6 in pc, server care e 5 euro ( 25 lei ) pe luna..  auzi la el ca sa vin in hunedoara sa vad ce? cel mai probabil o sa te sun sa iesi afara sa ne intalnim si nu mai raspunzi, te baricadezi in casa


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

coaie e 20-30 lei casti cu microfon ce dq https://www.emag.ro/casti-cu-microfon-serioux-evo7810/pd/EHTD2BBBM/  ce dq n-ai 30 lei sau ce esti cam enervant cu treaba asta te credeam ca n-ai banii daa aveai 14 ani ... sau ai ? nu inteleg


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coae ,, da ce v-ă doare-n pl de vârsta lui , ati innebunit de tot , ati inceput să v-ă certati pt vârsta la unu , ,ba ai dq sunteti -_- sunteti patetici majoritatea ,su tu Dark One de când esti tu interesat de varsta unora ,, esti Pomohaci sau ce ... canu inteleg nu-ti convine ca-i batran? sau ti-eti plac aia mai de gradinita ! 


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, Cristian.aka.LaGy said:

Coae ,, da ce v-ă doare-n pl de vârsta lui , ati innebunit de tot , ati inceput să v-ă certati pt vârsta la unu , ,ba ai dq sunteti -_- sunteti patetici majoritatea ,su tu Dark One de când esti tu interesat de varsta unora ,, esti Pomohaci sau ce ... canu inteleg nu-ti convine ca-i batran? sau ti-eti plac aia mai de gradinita ! 

din contra ca nu e batran si isi bate pl de mare parte din comunitate in felul asta


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 minutes ago, Cristian.aka.LaGy said:

Coae ,, da ce v-ă doare-n pl de vârsta lui , ati innebunit de tot , ati inceput să v-ă certati pt vârsta la unu , ,ba ai dq sunteti -_- sunteti patetici majoritatea ,su tu Dark One de când esti tu interesat de varsta unora ,, esti Pomohaci sau ce ... canu inteleg nu-ti convine ca-i batran? sau ti-eti plac aia mai de gradinita ! 

M-ai prins... Si eu care voiam sa tin asta ascuns, pacat, astazi iti voi spune adevarul. Eu sunt Cristian Pomohaci

Imagini pentru cristian pomohaci ciocanu

 

Conditii:

  • 16 ani minimum.

Asta pentru un moderator sau s-moderator, el nu are nici atat si are administrator, a promovat hack-uri si vanzarea lor, a mintit lumea cu varsta, a inventat o poveste falsa despre el si asa mai departe. De ce am facut post-ul asta? Nu consider ca isi merita in primul rand increderea si respectul utilizatorilor dar gradul lol


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, DARK ONE. said:

Am observat ceva interesant

sr9ecWS.png  pe 30.03.2017 avea 29 de ani

f8Cre7t.png  pe 20.08.2017 avea 30 de ani

i0cNk3k.png  astazi are 31 de ani

Toate post-urile facute de el pe care le-am gasit si in care apare varsta: http://imgur.com/a/Dvzxq

Sunt foarte curios cum un om poate sa creasca 3 ani intr-unul. *Eu sunt om serios* - Scuteste-ma, nu dau 2 bani pe tine, si pun pariu ca de te sun pe skype sa vorbim te pui pe mute ca sa nu aud ca ai 14 ani.

 

 

ma da tu nu ai hobby ???

te-ai trezit si tu sa faci controll la buletin dupa ce ai facut ce ai facut, mai incerci sa ii injosesti pe restu ??? cu ce motiv ???

 

puteai sa ii scrii in privat si sa clarificati intai intre voi , decat public. ( nu inceleg sensu in faptele tale )

 

te rog sa nu provoti scandal si discutii aiurea


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu sincer ziceam la toti ca aveam 21 ani ecc asa :), dar in realitate am o 17, 24 septembrie fac 18, dar in fine in multi am o zis ca am o 17 ani, dar master are un om fals, eu L-am zis toate ori


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, Ràgñàr™ said:

coaie e 20-30 lei casti cu microfon ce dq https://www.emag.ro/casti-cu-microfon-serioux-evo7810/pd/EHTD2BBBM/  ce dq n-ai 30 lei sau ce esti cam enervant cu treaba asta te credeam ca n-ai banii daa aveai 14 ani ... sau ai ? nu inteleg

Tu vorbesti care cerseai la Green sa iti dea un cont Steam cu cs:go ca nu aveai bani sa ti-l iei ? =]] Patetic.

1 hour ago, Howly said:

din contra ca nu e batran si isi bate pl de mare parte din comunitate in felul asta

Eu imi bat pla ca eu am iesit din comunitate si am intrat ? Tot eu we ? 

 

6 minutes ago, reserve. said:

Eu sincer ziceam la toti ca aveam 21 ani ecc asa :), dar in realitate am o 17, 24 septembrie fac 18, dar in fine in multi am o zis ca am o 17 ani, dar master are un om fals, eu L-am zis toate ori

Eu om fals ? Rlly ? Catelul lui Dark,ce sa zic. 

 

2 hours ago, DARK ONE. said:

Cum plm sa gresesti omule varsta ?!?! LOL Macar recunoaste in plm odata si gata si nu te mai da cine nu esti, ai inventat chiar si o poveste despre familie si salariu lol Tu singur ai pus 29 anu asta , dupa cateva luni 30 si acum 31 ai vreo problema mintala? Chiar sa stii ca n-am loc de tine, ai 14 ani si ocupi 2 sloturi pe servere ca stai toata ziua la pc hostand un server de cs 1.6 :))) Daca era sa ai o familie intrai mai rar ca trebuie sa ai grija de ea, de copiii tai , de sotia ta, trebuie sa mergi la munca, tu aproape jumatate de zi esti pe forum , cu pauze de o ora, doua si nu doar pe forum cat si pe jocuri :))) ( stiam ca o sa bagi o scuza ca stai pe telefon/pc la servici ) , microfonu e de la 10 la 100 lei , cred ca te descurci sa iei unu din salariu ala al tau ( aka stare pe fb *Lucrez la: Portofelul lu mama* ) ahahaha gtfo 

Are salariu, vinde hack-uri si steam-uri, face bani si din nimic, dar hosteaza un server de cs 1.6 in pc, server care e 5 euro ( 25 lei ) pe luna..  auzi la el ca sa vin in hunedoara sa vad ce? cel mai probabil o sa te sun sa iesi afara sa ne intalnim si nu mai raspunzi, te baricadezi in casa

De cate ori sa spun ca ziua mea e pe 3 aprilie 1987 si am postat in 30 martie ? Hai ca esti un mare terminat si tu si cu Howly. Seara stau la paza,ajuta-ma sa il fac si o sa vorbesc,dar clar vei pune ceva keylogger la cat te stiu de panarama.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi pare rau prietene nu am cersit vezi ca is 2 cazuri in ca cersi si in a te imprumuta si ii dadeai inapoi  si aia a fost cu  2 ani in urma  dar tot eu m-am rezolvat singur ca nimeni nu te ajuta , lasa trecutu , ai vazut ce steam am cum o duc deci ciocu mic , eu te intrebam dc nu-ti iei casti cu mic asa scumpe is ? sa-ti auzim si noi vocea pt un om de 30 de ani sa nu vb mda ce sa zic ...


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...