Jump to content
ty.urtos

Cerere Gazduire clan - CSMasters

Recommended Posts

  1. Liderul clanului : Eu
  2. Tagul clanului : |CSM(grupa)| 
  3. Vechimea clanului : azi :) 
  4. CSS / CSGO : CSS (V34)
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) : https://www.gametracker.com/player/ty./public.eliteroyal.org:27015/
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) : http://eliteroyal.org/forum/profile/4425-poof/
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) : public.eliteroyal.org
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) : Nu mai stiu..
  9. Subforumuri dorite : Regulament, Cerere Clan, Cerere Promovare, Discutii, Arhiva, Membrii
  10. Cine va fi moderator : eu
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? : Pentru ca am mai avut un clan aici si stiu cu ce se mananca un clan, daca e sa nu stiu ceva invat pe parcurs, am avut clan-uri pe care am incercat sa le tin, dar iesau membrii si se ducea pe apa zambetei.
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Fiecare clan trebuie sa aiba o grupa a lui in care trebuie invitat si iGreen. Fiecare membru al clanului trebuie sa aiba la status www.eliteroyal.org/forum - 188.212.101.144:27015 (css v89), 188.212.100.209:27015 (css v34), 193.84.64.173:27015 (csgo). Nu este voie sa adaugam membrii in clan daca nu au facut cerere pe forum. Dupa a-5-a cerere in clan, trebuie sa ii lasi steam-id lui iGreen, ca sa iti adauge admin pe sv mix (v34,v89 sau go)


sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Te intreb si pe tine: "Stii cu ce se mananca un clan?" :D 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Bron✖ said:

Te intreb si pe tine: "Stii cu ce se mananca un clan?" :D 

Da, stiu cu ce se mananca, ma conectez foarte des pe forum si pe PC, ceea ce ma face activ, am responsabilitati si upgradez tot la nevoie.



sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pentru a tine un clan in picoare ai nevoie de membrii in primul rand ai nevoie de o gandire limpede in caz ca se intampla ceva si trebuie sa iei tu decizia finala si cea ce cred eu ca la 10 ani nu esti in stare sa tii un clan in PICIOARE! :P


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, SkyzzO said:

Pentru a tine un clan in picoare ai nevoie de membrii in primul rand ai nevoie de o gandire limpede in caz ca se intampla ceva si trebuie sa iei tu decizia finala si cea ce cred eu ca la 10 ani nu esti in stare sa tii un clan in PICIOARE! :P

EEe, cine stie 



sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro:Incearca sa aduci membri pe parcurs.


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...