Jump to content

Recommended Posts

Deci,eu de exemplu acum vreau sa fac o cerere de admin pe v34,si cand dau !active scrie 12 ore,ok?Sunt de 1 an in eliteroyal si cred ca am 700 de ore,aici intervine o problema,de ce mai trebuie sa postam orele (astia semi-vechi) pentru ca avem 75 de ore ca popa? -_- sincer pe mine asta ma deranjeaza..rau :/ Ce parere aveti,sa se scoata chestia cu orele pentru cei mai vechi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, Getter said:

Deci,eu de exemplu acum vreau sa fac o cerere de admin pe v34,si cand dau !active scrie 12 ore,ok?Sunt de 1 an in eliteroyal si cred ca am 700 de ore,aici intervine o problema,de ce mai trebuie sa postam orele (astia semi-vechi) pentru ca avem 75 de ore ca popa? -_- sincer pe mine asta ma deranjeaza..rau :/ Ce parere aveti,sa se scoata chestia cu orele pentru cei mai vechi?

S-au resetat orele maybe?


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Getter said:

Nu,de ex se strica calculatoru,pierzi steam id,chestii deastea,trebuie scoase la toate cererile astea clan etc orele pentru astia vechi :/

Poate tie ti se intampla acuma 2 zile am reinstalat windowsu si mi-a ramas acelasi steamid


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ca nu ai mai jucat deloc dupa ce  ai facut alea 12 ore,d aia te pune sa scrii active,sa vedem si noi daca esti activ sau nu,degeaba esti vechi cu numele daca nu esti activ


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Getter said:

Deci,eu de exemplu acum vreau sa fac o cerere de admin pe v34,si cand dau !active scrie 12 ore,ok?Sunt de 1 an in eliteroyal si cred ca am 700 de ore,aici intervine o problema,de ce mai trebuie sa postam orele (astia semi-vechi) pentru ca avem 75 de ore ca popa? -_- sincer pe mine asta ma deranjeaza..rau :/ Ce parere aveti,sa se scoata chestia cu orele pentru cei mai vechi?

Pai , poate ai fost activ in trecut , si daca esti inactiv la moment pentru ce sa primesti grad ?


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...