Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, SkyzzO said:

Deci pana la urma adevarul iese icnet incet la iveala!

el nu a dat tot pozele, vezi ca infine eu refuz

 

14 minutes ago, reserve. said:

x39zjk.png

te ai uitat de asta poza unde te am o zis lasa ;) 

a zis ca nu a hack complet, si am o zis lasa, dupa ma ofera alte coduri =))), ce ziceti si voi ca comentati tot degeaba sii cand nu stiiti @Dolixec @Sacalul @RAY/NE @Twintr0K, aveti dovada ca infine l-am refuzat.

el da un cod ca nici are un complet, cum dracu pot sa fosolesc? =))), si nici in data trecut l-am folosit, ca l-aveam pierdut deja de 2 ani, si l-a vrut koomikinapoi =)), plangeti toti degeaba, sacalul gata ai pierdut war, nu plangi

 


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, reserve. said:

el nu a dat tot pozele, vezi ca infine eu refuz

 

 

Daca erai baiat desptept refuzai si asta dar uite cand find la aceeasi data ai refuzat doar hackur-ile ca alea le ai si tu !

Tu ai acceptat doar fisierul ala care din cate imi dau seama nu te prinde la control cred...

Daca il refuzai si pe asta atunci nu mai avea nimeni nimic cu tine !


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Sacalul said:

Astazi pamaj ne injura pe v89 ca de ce ii ziceam noi ca are hack,ca vorbim fara sa avem dovada,asa ca acum va arat dovada.

Se mai si agita ca cocosul ca e curat si ca are enspe mii de ani de cs si 1000 de ani de go

ZyKkw8t.png?1

@reserve uite frate dovada 

@Twintr0K @Florin256 @Wannted @iGreen si restul,ce parere aveti?

 

si ma faceatzi prost , ca habar nam de ce vorbesc :) ah ce bine sa simte cand vad ca chiar nu am gresit cu parerea ,  la persoana lui :) 

ma bucur ca ati facut cunostinta cu fata reala alu pamaj , eu nu lam banat din vina la coduri sau cfg sau ce vise are el acolo .

pur si simplu lam banat pentru comportamentu lui si sa nu vorbim de limbaju lui , ala cand e prins .

 

@iGreen azi ai primit inca o dovada ca este .....  ce este , stie el mai bine .

 

nu astept scuze sau cine stie ce :)
imi este de ajuns daca ati invatat ceva :)


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, SkyzzO said:

Daca erai baiat desptept refuzai si asta dar uite cand find la aceeasi data ai refuzat doar hackur-ile ca alea le ai si tu !

Tu ai acceptat doar fisierul ala care din cate imi dau seama nu te prinde la control cred...

Daca il refuzai si pe asta atunci nu mai avea nimeni nimic cu tine !

Am o zis lasa, aveam 2 ani trecut ca imi avea dat renake si dupa am o sters tot, il a trebut lu koomik un meu prieten


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, ChicoTheMachine said:

 

si ma faceatzi prost , ca habar nam de ce vorbesc :) ah ce bine sa simte cand vad ca chiar nu am gresit cu parerea ,  la persoana lui :) 

ma bucur ca ati facut cunostinta cu fata reala alu pamaj , eu nu lam banat din vina la coduri sau cfg sau ce vise are el acolo .

pur si simplu lam banat pentru comportamentu lui si sa nu vorbim de limbaju lui , ala cand e prins .

 

@iGreen azi ai primit inca o dovada ca este .....  ce este , stie el mai bine .

 

nu astept scuze sau cine stie ce :)
imi este de ajuns daca ati invatat ceva :)

 

21 minutes ago, reserve. said:

x39zjk.png

te ai uitat de asta poza unde te am o zis lasa ;) 

a zis ca nu a hack complet, si am o zis lasa, dupa ma ofera alte coduri =))), ce ziceti si voi ca comentati tot degeaba sii cand nu stiiti @Dolixec @Sacalul @RAY/NE @Twintr0K, aveti dovada ca infine l-am refuzat.

el da un cod ca nici are un complet, cum dracu pot sa fosolesc? =))), si nici in data trecut l-am folosit, ca l-aveam pierdut deja de 2 ani, si l-a vrut koomikinapoi =)), plangeti toti degeaba, sacalul gata ai pierdut war, nu plangi

Inainte sa plangi vezi aici


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, reserve. said:

Am o zis lasa, aveam 2 ani trecut ca imi avea dat renake si dupa am o sters tot, il a trebut lu koomik un meu prieten

Si nu puteai tu sa fii si mai desptept si sa il pui pe koomik sa il ceara el ? 

In viata asta nu trebuie sa fii smecher trebuie doar sa gandesti un pic si se rezolva totul


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, ChicoTheMachine said:

 

si ma faceatzi prost , ca habar nam de ce vorbesc :) ah ce bine sa simte cand vad ca chiar nu am gresit cu parerea ,  la persoana lui :) 

ma bucur ca ati facut cunostinta cu fata reala alu pamaj , eu nu lam banat din vina la coduri sau cfg sau ce vise are el acolo .

pur si simplu lam banat pentru comportamentu lui si sa nu vorbim de limbaju lui , ala cand e prins .

 

@iGreen azi ai primit inca o dovada ca este .....  ce este , stie el mai bine .

 

nu astept scuze sau cine stie ce :)
imi este de ajuns daca ati invatat ceva :)

Respect,si eu stiam ca are coduri dar na',cine sa ma asculte,o comunitate vs. 2 oameni,inca o data adevarata fata a lui.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

primu avertisment pentru double posting !!!

 

ba @reserve. poate incelegi pe engelza

i dont ban you for cheats hacks cfg what ever .  i ban you ,  because you got a shit behavior !!!

deci inca odata si pe romana

tziam dat ban pentru comportamentu tau ala super fain ;) 

 

sa nu va aduc aminte ca acu 2 saptamanii ati dat contra la ban :D


 

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, ChicoTheMachine said:

primu avertisment pentru double posting !!!

 

ba @reserve. poate incelegi pe engelza

i dont ban you for cheats hacks cfg what ever .  i ban you ,  because you got a shit behavior !!!

deci inca odata si pe romana

tziam dat ban pentru comportamentu tau ala super fain ;) 

 

sa nu va aduc aminte ca acu 2 saptamanii ati dat contra la ban :D



 

 

Iti zic eu in italian, oh testa di cazzo chiudi quella fottuta bocca e fatti i cazzi tuoi, se non sai parlare non aprire la bocca soltanto per dargli aria


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 minutes ago, reserve. said:

Iti zic eu in italian, oh testa di cazzo chiudi quella fottuta bocca e fatti i cazzi tuoi, se non sai parlare non aprire la bocca soltanto per dargli aria

pamaje uite un sfat prietenesc mai bine taci din gura si inghite ca mai rau iti faci tie daca tot vorbesti !

Las-o mai moale si asteapta un raspuns final de la @iGreen

Eu pana acuma raman la argumentul meu!

Sa primeasca ban pe comunitatea asta si pe toate serverele !

Pamaje intr-un fel prietenul ala de care spui tu cica s-a folosit de tine!

 


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cE  sa tacă și sa înghită? Nu are voie sa se apere? Dar lîmbaj pls ;)


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, SkyzzO said:

pamaje uite un sfat prietenesc mai bine taci din gura si inghite ca mai rau iti faci tie daca tot vorbesti !

Las-o mai moale si asteapta un raspuns final de la @iGreen

Eu pana acuma raman la argumentul meu!

Sa primeasca ban pe comunitatea asta si pe toate serverele !

Pamaje intr-un fel prietenul ala de care spui tu cica s-a folosit de tine!

 

We copile vezi cu cine vorbi duce-te la mama ta sa plangi, eu am o gresit ca am o cerut si am o dreptate ca am o refuzat infine, astea halal sa facut de ce i-am dat muie la war, si + control ca Nu m-a gasit nimic, ca un meu prieten L-a cerut si il treaba sa dau lu El, si L-am spus lu kurlzz ca are de toate, si nici Nu m-a dat complete ca Nu mergea, cu ce "cenzura" mea treaba sa joc? Ma facut control danielos si sacalul Nu au gasit nimic, pentru asta ca sacalul plange  asa


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...