Jump to content

Recommended Posts

Astazi pamaj ne injura pe v89 ca de ce ii ziceam noi ca are hack,ca vorbim fara sa avem dovada,asa ca acum va arat dovada.

Se mai si agita ca cocosul ca e curat si ca are enspe mii de ani de cs si 1000 de ani de go

ZyKkw8t.png?1

@reserve uite frate dovada 

@Twintr0K @Florin256 @Wannted @iGreen si restul,ce parere aveti?


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ai trimis ceva? =)), control ma deja facut si Nu sa gasit nimic

da am o cerut care e problema, El Nu m-a dat nimic, control m-a facut si Nu ma gasit nimic, puteti sa acuzati, dar faceti demo si aratati daca am o coduri, @danielos ma facut control de 2 ori si tu sacalu ieri, Nu vad niciun problema


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

O căutat dar nu o găsit :) dacă nu ați găsit nimic la control... 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

x39zjk.png

te ai uitat de asta poza unde te am o zis lasa ;) 

a zis ca nu a hack complet, si am o zis lasa, dupa ma ofera alte coduri =))), ce ziceti si voi ca comentati tot degeaba sii cand nu stiiti @Dolixec @Sacalul @RAY/NE @Twintr0K, aveti dovada ca infine l-am refuzat.

el da un cod ca nici are un complet, cum dracu pot sa fosolesc? =))), si nici in data trecut l-am folosit, ca l-aveam pierdut deja de 2 ani, si l-a vrut koomikinapoi =)), plangeti toti degeaba, sacalul gata ai pierdut war, nu plangi


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...