Jump to content

Recommended Posts

Mno, că dacă ziceai de la început că ai 15 ani îți punea cineva ghilotina la gât...nu știu sincer cum ai putut atâta timp să menții minciuna asta, mie mi-ar fi scârbă de mine, pe cuvânt. Nu mai zic nimic că au zis destule băieții, nu se întâmpla absolut nimic dacă erai tu însuți, însă așa ai pierdut respectul multora. Nu am nimic cu tine, însă dacă faci chestii de genul și în viața reală, o să te coste grav.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand am facut topic-ul celalalt acum o luna ziceau ca de ce ma iau de el? Vreti sa spun si de ce? :)) La conditii voi cereti la cereri 16 ani si nu stiu ce si in regulament scrie ca e interzis sa ai 2 conturi sau sa prezinti o identitate falsa, si la cererea altora mai mici le ziceti de varsta, desi sunt in momentul asta smod gmod mod si administratori care n-au conditiile si chiar ei lasa pareri de genul, asta mi se pare naspa la multi dintre voi si mai ales la master ca a mintit si s-a dat de gol de multe ori dar abia dupa ce s-a simtit pus la colt si aratat cu degetu s-a decis sa vorbeasca dupa atatea povesti cum ca lucreaza si face bani pe net ptr sotie si copii vai de plm si dupa topic va schimbati parerea cu efectul de turma :-j nu sunt de acord sa ma schimb dupa cum bate vantu si respectu meu l-a pierdut de vreo 3 ani si nu se recastiga usor ala decat daca respectul si increderea pt voi sunt doar niste cuvinte, ce e important e semnificatia din spatele cuvintelor. Nu sunt de acord sa continuam sa avem conditii de genul cand nici voi nu le indepliniti si inca mai spuneti despre altii, lucru ce mi se pare ipocrit si penibil. Iar despre master faceti ce vreti, eu cred adica sper ca se mai pot schimba si in bine oamenii dar stiti vorba aia cu lupu si cu naravul, asa ca ce faci de acum ramane in seama ta, dar increderea se recastiga greu. Nu alungati si nu bateti oamenii ci incercati sa le dati o sansa, insa nu 100. Scuzati daca am scris ceva gresit dar sunt pe telefon :-j


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
18 minutes ago, Marian said:

De fapt unii din voi de ce sunteți cu două fețe acum? Până acum îl luați în râs și îl jigneați și acum îl respectați pentru ceva ce nu merită o fărâmă de respect? Cum vine asta? Vă schimbați după vânt...

Luati aminte la aceste cuvinte scrise de un om intelept, la asta ma astept. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, DARK ONE. said:

Cand am facut topic-ul celalalt acum o luna ziceau ca de ce ma iau de el? Vreti sa spun si de ce? :)) La conditii voi cereti la cereri 16 ani si nu stiu ce si in regulament scrie ca e interzis sa ai 2 conturi sau sa prezinti o identitate falsa, si la cererea altora mai mici le ziceti de varsta, desi sunt in momentul asta smod gmod mod si administratori care n-au conditiile si chiar ei lasa pareri de genul, asta mi se pare naspa la multi dintre voi si mai ales la master ca a mintit si s-a dat de gol de multe ori dar abia dupa ce s-a simtit pus la colt si aratat cu degetu s-a decis sa vorbeasca dupa atatea povesti cum ca lucreaza si face bani pe net ptr sotie si copii vai de plm si dupa topic va schimbati parerea cu efectul de turma :-j nu sunt de acord sa ma schimb dupa cum bate vantu si respectu meu l-a pierdut de vreo 3 ani si nu se recastiga usor ala decat daca respectul si increderea pt voi sunt doar niste cuvinte, ce e important e semnificatia din spatele cuvintelor. Nu sunt de acord sa continuam sa avem conditii de genul cand nici voi nu le indepliniti si inca mai spuneti despre altii, lucru ce mi se pare ipocrit si penibil. Iar despre master faceti ce vreti, eu cred adica sper ca se mai pot schimba si in bine oamenii dar stiti vorba aia cu lupu si cu naravul, asa ca ce faci de acum ramane in seama ta, dar increderea se recastiga greu. Nu alungati si nu bateti oamenii ci incercati sa le dati o sansa, insa nu 100. Scuzati daca am scris ceva gresit dar sunt pe telefon :-j

Si tu l-ai pierdut pe al meu atunci cand mi-ai furat ambele Steam-uri.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca a primit mare respect Master pentru asta.

Poate ca da, o fi avut tupeul sa isi dezvaluie varsta, dar sa ne gandim ca in acelasi timp ne-o mintit si etc etc, s-a mai zis.

Nu vad nimeni sa-i fi oferit respect, daca s-a subinteles de la unii, asta e.

Eu unul, l-am laudat pentru ca a avut curajul sa spuna, da respectul meu nu il primeste, si sper ca asa si altii sa o faca, pentru ca el s-o dat superior uneori fata de noi astia "Pustani" de 16/17 ani, si cand colo e la fel.

Asta a fost cel mai deranjant.

Si pentru faza cu "kkt-"kkt-pgl"", vad ca nimeni nu a luat-o in considerare, el ne-o mintit, si de asemenea ne-o crezut prosti si a umblat si pe alte comunitati, de parca ar fi prima oara.

Pentru asta cred ca merita MACAR remove.

Sunt fericit totusi ca am reusit insfarsit sa termin povestea cu Master, de s-au facut atatea povesti =))

Si el, in ciuda faptului ca a fost prins, si acum se taraste pe cur, tot isi continua faza cu cele 2 comunitati.

http://prntscr.com/gs1z1e 

Bravo ma puță


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, MasterCS. said:

Si tu l-ai pierdut pe al meu atunci cand mi-ai furat ambele Steam-uri.

De juma de an cred ca ma f**i la cap cu asta si iti mai spun de 15 ori ca nu ti-am luat eu nimic. Daca imi pun numele tau si ma duc si fac cine stie ce inseamna ca tu ai facut-o ca e numele tau, asa-i? Si ai spus: mi-ai furat contu si dupa ai spus: mi-am dat contu lol decide-te ce ai facut? Sau cauti sa primesti niste bani de la mine ca santaj la ceva inscenat? Esti mai penibil pe zi ce trece, nici nu stiu de ce plm mi-am mai f***t eu capu sa iti scriu tie ceva mai sus in nume de bine cand tu esti un gunoi ambulant, un fals si un tradator mincinos. Ai mintit cu varsta si acum si cu comunitatea si tot mai ai tupeu sa imi raspunzi mie? Iti accept propunerea sa o rezolvam f2f - m-a pus sa ii dau addresa mea in privat si am stat sa ii fac lui pm iar el intre timp si-a inchis inbox ca sa zica, ca nu am avut tupeu :)) Esti asa cringe ma ca te-as bate din placere daca te-as vedea afara.


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps: Eu cand aveam 14 ani , eu spuneam celorlalti din cauza ca am o voce mai matura ca am 16 , iar cand aveam 16 spuneam 18 :)) 

Stii e ceva normal , crestem si realizam ca ceea ce dorim cu adevarat necesita adevar prietene . Stai linistit , bine ca ai reusit sa fii sincer cu tine insuti in principal ;) 

Have a nice day , restul nu fiti prea rai , cu totii cautam niste atentie si niste respect acordat , din pacate si ele apar de la alta varsta , cei mai tineri il vor ,deoarece este ceva ce ei nu prea au parte alaturi de cei de varsta lor! :P


semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Apropo, sper ca incetati chat-ul de doi lei domnii Administratori , faceti o sectiune privata ca nu stau sa ma uit cum va spalati hainele in public , problemele de genul spuselor mai sus le vorbiti in privat , le discutati cu Alex , si va sincisiti sa aratati ceva mai demn , decat niste cuvinte adunate pe-o hartie (topic plictisitor) . Nu stiu ce va face sa credeti si pe voi ca asa e frumos , inca si voi ma faceti sa gandesc , daca varsta de acolo este unu demna de luat in calcul . Imi cer scuze ca o spun asa , dar nu e frumos ! Stiu ca nici eu nu-s mai demn de admirat la controversele ce apar in prim plan, dar cu totiii putem fi mai buni , si asta e valabil mereu :)

Edited by DumBaSS
Ideea de baza

semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Mastere acuma chiar ca nu mai am cuvinte, deci pe langa faptul ca green ti-o mai dat o sansa tu inca i tii pe a ta sa ai helper pe "kkt-pgl", nu e asta faza rea dar ai spus acolo ca nu mai ai admin pe niciun server ceea ce inseamna ca ai mintit din nou , nush cum sa iti spun dar eu nush cum traiestii tu in viata de zii cu zii daca mintesti atata dar iti spun eu . Pe viitor o sa te doara ceea ce ai facut! Peace acuma ai reusit sa pierzi si ultima bucata de respect pe care am avut-o fata de tine !

O zii buna va doresc!


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai ai admin nicăieri Master, nu? Cât poți fi de prost, mincinos și cu două fețe? Abia scapi de una și o începi pe alta? După faza asta chiar demonstrezi că ești un jeg fără pic de demnitate și în locul lui iGreen ți-aș da ban și te-aș trimite dracu' unde vrei tu umil helper. Dacă tot zici că nu ai admin nicăieri, atunci așa să fie măcar.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://prntscr.com/gs1z1e

Pe mine nu mă mai cunoaște :((


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...