Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, HeT.h said:

ba eu is curios cine era ala de ai pus poza cu el si ai zis ca esti tu :))

 

Varu'meo.

5 minutes ago, Dolixec said:

Daca mai ziceam un an, doi, hai 3 maxim, nici atunci n-ar fi fost ok. Dar de la 30 la 15, e cale lunga.

Stiu,de prima data cand am intrat pe ELITE cand am facut cerere G.MOD am spus ca aveam 24 parca,apoi am scazut din 24 in 15,nu era plauzibil,nu ?

 

La 15 ani Het.H ? :D 


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, MasterCS. said:

Varumeo.

Stiu,de prima data cand am intrat pe ELITE cand am facut cerere G.MOD am spus ca aveam 24 parca,apoi am scazut din 24 in 15,nu era plauzibil,nu ?

Tot e mare diferenta, si de la 24 la 15


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insfarsit :))))) bv master 


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Dolixec said:

Tot e mare diferenta, si de la 24 la 15

Da fratele meu,dar acolo am specificat ca am 24 parca,dar peste ceva timp sa zicem ca vin cu 15 ? :D In loc sa cresc scad ? :D 


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, MasterCS. said:

Da fratele meu,dar acolo am specificat ca am 24 parca,dar peste ceva timp sa zicem ca vin cu 15 ? :D In loc sa cresc scad ? :D 

Asta tine de cei 7 ani de acasa. Macar ai recunoscut. Pacat ca te-ai tras tare. Era mai usor sa zici din prima. Nu cand esti pus la colt/zid atunci sa recunosti.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, reserve. said:

ce howly detective weee sunt eu detectiv ca eram primu care l-aveam zis =))

tu n-ai vazut azi ce am facut

am pus azi toate chestiile ca el are 16 ani, dovezi reale, si uite na


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

In legatura cu ramasul aici eu ti-as pune ori tag de banned ori de power user. Este ok ca ai fost de treaba si nu ai cauzat probleme dar eu nu as putea sta aici si sa mai indraznesc sa vorbesc cu green. M-as bana singur. Ramane la decizia lui dava mai ramai sau nu dar sa sti ca a fost urat.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 minutes ago, Twintr0K #3# said:

Ma uitam si eu de ce nu ma adauga pe skype sa-l ajut sa-si rezolve problema cu microfon-ul :D 

Nu am vazut unde ai scris.

Guardy eu astept decizia lui,daca este,daca vrea sa raman raman,daca nu nu,asta e.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Wannted said:

A avut dreptate dark. =)
 

Stiu,si gandirea mea,ce faceam dadea de inteles.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...