Jump to content
Sf1nx

Cerere Upgrade-SfinxMD

Recommended Posts

  • Nume: Corneliu
  • Varsta: 14
  • Nume css: SfinxMD
  • STEAM ID: STEAM_0:0:667752000
  • De cand joci css: de la 7 ani.
  • Experienta de admin: 3 luni.
  • De ce vrei avest grad: Vreau acest grad ca sa am acces la undele comenzi pe care nu le am la admin pentru a ajuta serverul.
  • Cum ai aflat de server: Xenon.
  • Cat timp petreci pe server:3-4 ore pe zi.
  • Te intelegi bine cu lumea: Desigur.
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 10.09.2017 adaugata regul 30. Doar   cei cu God sau grad mai mare au voie sa ceara control pe server.
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Timcov Corneliu.
  • Link cu cerere grad: 
  • Gradul dorit ( detalii aici ) - Admin-Full.
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] jZZ5m0z.jpg                                                                                  
  • Ai pus status pe skype poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro-DA.
  • Skype ID: - timcov.cornelus1

    qpCsbw7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
  • Admin-Full ★★ imunitate 20 ]  5 - luna sau 10 - permanent ]
  • :Contra:

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Ingerutz said:
  • Admin-Full ★★ imunitate 20 ]  5 - luna sau 10 - permanent ]
  • :Contra:

Scz, dar :Contra: sunt motive mai sus..poti cumpara admin-full doar daca sa il intrebi pe @iGreen cat costa de la Admin la Admin-full permanent daca iti treb...

Daca erasi la Admin-Full UP poate iti dadeam p-r-o

Si nu chiar petreci tu cate 3-4 ore pe zi catva timp ai fost chiar inactiv, si nu ma asculti cand iti zic sa schimbi mapa: Pui tot felul de intrebari cin-es eu si din astea

foarte urat din partea ta...Te-am intrebat o data daca ai citit regulamentul si mi-ai zis cace legatura are asa, dar acolo scrie cei mai mici ii asculta pe cei mai mari!

Si a postat iGreen un topic pe forum si tu nu l-ai vazut nici acuma plus ca e pus la IMPORTANT risti chiar sa vii inapoi la HELPER


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, motive mai sus.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, NoHack said:

Scz, dar :Contra: sunt motive mai sus..poti cumpara admin-full doar daca sa il intrebi pe @iGreen cat costa de la Admin la Admin-full permanent daca iti treb...

Daca erasi la Admin-Full UP poate iti dadeam p-r-o

Si nu chiar petreci tu cate 3-4 ore pe zi catva timp ai fost chiar inactiv, si nu ma asculti cand iti zic sa schimbi mapa: Pui tot felul de intrebari cin-es eu si din astea

foarte urat din partea ta...Te-am intrebat o data daca ai citit regulamentul si mi-ai zis cace legatura are asa, dar acolo scrie cei mai mici ii asculta pe cei mai mari!

:D


    qpCsbw7.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

 @NoHack nu mai posta aiurea, zi parerea si atat, nu tot " igreen ce zici" " sa vedem ce zice igreen" sunt posturi inutile. Poti da edit.

De la mine ai :Contra: Admin-full se cumpara.


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, pentru mai multe detalii intra aici - 

:tc:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...