Jump to content

Recommended Posts

I-am facut un scurt control lui @Denis26 si i-am gasit asta..(da.. vad ca e in materials si nu vad ce legatura ar avea) https://imgur.com/a/NhcPt

dar cand am intrat sa joc de la el cand tineam space apasat continua sa sara: (nu avea cum sa continue el din scroll pentru ca se oprea fix cand nu mai tineam apasat space-ul si nu vad de unde ar sti el cand sa se opreasca)

EDIT: Conversatie cand am dat de ala:

-Ce e asta?

-Nu stiu. Asa e de la joc.

-Hmm.. Stai putin. *ma uit prin fisiere* Eu nu gasesc un folder ca asta nici in CS:S GCF sau in celalalt.

-Habar n-am

Lamuriti-ma si pe mine. Pana la urma e bhop sau...?


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nu avea bronxy cum sa faca ca avea ambele maini ocupate.

2. Am patit si eu sa  apas click odata pe teamviewer si sa faca spam.

= Ori glitch ori bhop :/

Nu stiu ce sa zic. 

Cat de maxfps ala e server de bhop poate is de acolo materialele.


1dz3yOR.png

1493996414_tumblr_o3mi9ttORh1uxi21no1_1280.gif.de52f1400e592c4f895f32cb6e198607.gif

oxyP7C2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Am avut si eu asta anu trecut ,l-am primit de la Moshu daca il mai stie cineva si am jucat cu el dar nu e script ..adica pe vremea aia multi il aveau si nu era nici o problema ,nu stiu ce sa zic .

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Ingerutz said:

Eu zic sa scapi de el.

Fac bhop din scroll de peste un an , stai linistit :) n am ce sa scap.


denis210.jpgPUBLIC.ELITEROYAL.ORG     |    CSS.ELITEROYAL.ORG     |    CSGO.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e nimic in folderu ala ca sa ajute la bhop, daca l-ai fi deschis, nu erau nici ceva bind-uri nici altceva ce te-ar fi putut ajuta sa faci bhop + era in materials dupa cum ai zis tu, in chestile din folderu ala era ceva scris de texturi de aceea era in materials, nu ajuta cu nimic la a face bhop sau sarituri :) Poate are bhop in mouse =))


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, Rafi 文 said:

Nu e nimic in folderu ala ca sa ajute la bhop, daca l-ai fi deschis, nu erau nici ceva bind-uri nici altceva ce te-ar fi putut ajuta sa faci bhop + era in materials dupa cum ai zis tu, in chestile din folderu ala era ceva scris de texturi de aceea era in materials, nu ajuta cu nimic la a face bhop sau sarituri :) Poate are bhop in mouse =))

Erau materiale de la un server. Si eu am ceva de genu.


1dz3yOR.png

1493996414_tumblr_o3mi9ttORh1uxi21no1_1280.gif.de52f1400e592c4f895f32cb6e198607.gif

oxyP7C2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
15 minutes ago, Denis26 said:

Fac bhop din scroll de peste un an , stai linistit :) n am ce sa scap.

Nu am spus ca joci cu bhop script. Am spus sa scapi de folderul ala :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Ingerutz said:

Nu am spus ca joci cu bhop script. Am spus sa scapi de folderul ala :))))

aa, scuze :))) am intales eu gresit :)))

EDIT: Am sters fisierul ala, cum ai zis tu :)) si apoi am intrat pe sv ul de bhop si  https://imgur.com/a/18uPe


denis210.jpgPUBLIC.ELITEROYAL.ORG     |    CSS.ELITEROYAL.ORG     |    CSGO.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

bun. faza cu ala e lamurita :) , dar mai ramane aia cu spacebar-ul


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, BronXy said:

bun. faza cu ala e lamurita :) , dar mai ramane aia cu spacebar-ul

Acolo n am habar ce a fost , e decizia voastra.


denis210.jpgPUBLIC.ELITEROYAL.ORG     |    CSS.ELITEROYAL.ORG     |    CSGO.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba chear faza asta cu bhop e cam aiurea as spune sa fie pusa pe server programul ce se pune pe multe servere anti-bhop, sa nu poata face nimeni nici un fel de bhop nu importa script, tu il faci sau program. Programul intrerupe bhopul si runbustul si in ultimul timp pe mai multe servere unde ma antrenez este pus deja si sa va spun sincer e mai interesant sa joci cind toti sunt egali. Trebue sa intelegeti ca folosind bhopul dispare echilibrul in joaca si deja nu este interesant sa joci...


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...