Jump to content
razikaze

acceptat Cerere Admin RazikazE

Recommended Posts

Nume: Alin
Varsta: 17
Nume css: ♛ RazikazE ♛
Skype ID: - alinalin596
Steam ID: STEAM_0:0:962776803 
De cand joci css: 3 ani
Experienta de admin: Da, cat de cat :P
De ce vrei acest grad [minim 100 de cuvinte]: Imi doresc acest grad deoarece ma face sa imi petrec din ce in ce mai mult timp pe server , incep sa invat mai multe lucruri . Daca tot am ajuns pana aici , de ce sa nu avansez si in grad? Pentru mine cel putin este o experienta unica , sunt unele comenzi pe care inca nu am apucat sa le folosesc, si chiar imi doresc . Una dintre ele ar fii aia cu sunete ,imi place la nebunie ! Cam greu cu scrisul.. nu mai stiu ce pot sa scriu sincer... Acuma ramane de vazut ! SARBATORI FERICITE :P
Cum ai aflat de server: Nu mai stiu sigur...
Cat timp petreci pe server: Azi am petrecut in jur de 6-9h, de obicei 3-4h 
Te intelegi bine cu lumea:  Da
Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: ,,este permisa chemarea la mix doar daca sunt peste 25 de playeri pe server``
Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Matea Alin
Link cu cerere grad:


Gradul dorit ( detalii aici ) - Admin
Poza ore [ folositi comanda !active si tastati 1 ] -                   https://imgur.com/a/6rwwt                                                                       
Ai pus status pe skype [ poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro https://imgur.com/CDxOQEr
Explica cum intelegi acest topic [ click ] -   Acest topic este facut pentru ca atunci cand co ownerii cer ca adminii sa posteze activitatea lor pe sv, sa nu se faca alte topice, sa se posteze numa in al


PCGT1NG - Imgur.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pareri sau trebuie sa va trag cu forta aici ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, ZAXXYAX said:

Eu nu l-am mai vazut activ..

Daca dam o parere sa dam una reala..

Ba din contra eu il vad de fiecare data cand intru :))) desii nu cred ca e pregatit . So contra


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, SeRgIu. said:

Ba din contra eu il vad de fiecare data cand intru :))) PRO

We,eu de 2 zile nu am intrat poate in astea 2 zile ziceti voi ca e activ ca pana acum 2 zile cat am intrat eu nu l-am vazut :\


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, ZAXXYAX said:

We,eu de 2 zile nu am intrat poate in astea 2 zile ziceti voi ca e activ ca pana acum 2 zile cat am intrat eu nu l-am vazut :\

Nope . E activ dar nu e pregatit.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu il vad des pe server.(mai spre dupa-amiaza)

Cred ca e pregatit. Daca nu gresesc,parca a avut si pe go.

:pro: 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bronx , pe go n-am avut... :P am avut o problema cu serverul de pe go.. Chiar nu inteleg de ce nu ma lasa sa intru pe server... Ma lasa doar pe anumite mape.. :(

 


PCGT1NG - Imgur.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
1 hour ago, - Gabriel - said:

contra rare ori cand te vad pe sv si inca nu esti pregatit mai asteapta putin :) 

Daca in 3 zile o sa vad ca te mai schimbi esti mai activ pe forum in joc poate poate dau EDIT

La fel pot spune de tine. 

Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...