Jump to content
Alx

acceptat Cerere helper - XYZ

Recommended Posts

  • Nume: Alex
  • Varsta: 14
  • Nume css: |ELITE|³ XYZ.#
  • Skype ID:  cs.fanta1
  • Steam ID: STEAM_0:0:530990067
  • De cand joci css: 2 ani
  • Experienta de admin: 1 an
  • Gradul dorit ( detalii aici ): Helper
  • De ce vrei acest grad [minim 100 de cuvinte]Pentru ca sunt activ mereu,petrec mult timp pe server,imi plac toti oamenii de aici pentru ca sunt calmi si amabili chiar foarte ajutator .Imi place acest server si imi place sa ajut persoanele aflate in dificultati si care nu cunosc raspunsul la anumite intrebari.Eu sunt de ajutator, calm + petrec foarte mult timp pe public.eliteroyal.org ,sunt activ stiu sa folosesc admin de la cel mai mic grad la cel mai mare.Staful si fondatorul isi face mereu treaba cum trenuie si are grija de tot ce se intampla aici.Eliteroyal este cea mai tare comunitate si printr-un singur cuvant:Fortza eliteroyal.
  • Cum ai aflat de server: de la un prieten
  • Cat timp petreci pe server:2-3 ore
  • Te intelegi bine cu lumea: da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: playeri nu au voie sa cheme la mix cand sunt mai putin de 25 playeri,doar cei cu god in sus au voie sa ceara control,bhopul va fi redus la 3-4 sarituri pentru a nu se mai face abuz de viteza.
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: nu am facebook pt ca nu mi se pare ceva constructiv
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=XYZ multumesc lui iGreen ca ma lasat sa pun link gametracker                                                                                   
  • Ai pus status pe skype poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro - da
  • Explica cum intelegi acest topic [ click ] - acest topic esete facut prentru a vedea daca cei din staff sunt activi 
  • ce faci daca cineva sta afk: !swspec 
  • ce faci daca cineva sta spec: il lasam sa stea spec si sa nu ii dam kick
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat : !gag\pgag numele
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon : !mute\pmute numele
  • ce comanda folosesti inainte de !votemap : !mapshistory
  • ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu) : psilence sau ban
  • ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva. fac ce mi-a zis sa fac
  • ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator. !psilence 

                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

5 minutes ago, - nohacks - said:

Din cate stiu eu toate cerintele trebuie indeplinite <3

Mama ce erou esti tu ma , parca el nu stie ca trebuie indeplinite stai tu calm ca isi face un amarat de cont si intra. 

PRO la cerere, activitatea aia pe sv :)))


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Alex112 said:

Dovada ca ai citit regulamentul adminilor

Trebuie sa pui ultima regula adaugata.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gata iGreen am pus

 


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

O sa primesti helper pe o perioada de test sa vedem cum o sa te descurci, mai multe informatii iti las in privat.

Acceptat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...