Jump to content
Barcaa!

respins Cerere Helper - Barca

Recommended Posts

  • Nume, prenume:  Carțîn Victor
  • Varsta [16 ani minim]:  17
  • Nickname din joc:  Barcaaa# aka #OSM
  • Skype ID: -  victor.cartin1
  • Steam ID: STEAM_0:0:1687883841
  • De cat timp joci css: 6-7 ani
  • Experienta de helper: data trecuta cand am fost in clan, am fost si helper, vreo cateva luni, dupa care am m-am lasat de CS.
  • Gradul dorit ( detalii aici ): HELPER
  • De ce vrei acest grad [minim 50 cuvinte]:  deoarece, in primul rand am nevoie de helper ca sa avansez si + la asta , uneori pe server nu prea is admini on, si daca sunt, is pe spec ( uneori ) si astfel nu va fi cine sa schimbe mapa, sa echilibreze echipele, etc... Și da, sper ca voi primu gradu, thankss :**
  • Cum ai aflat de server: Galaxy
  • Cat timp petreci pe server zilnic : depinde , dar undeva in jur de 3 ore pe zi.
  • Te intelegi bine cu lumea: cred ca da ))
  • Cum trebuie sa te porti cu lumea fiind helper: cumpatat, frumos si trebuie sa-i intelegi cam pe toti..
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: bhopul va fi redus la 3-4 sarituri, adminii trebuie sa echilibreze echipele pentru a mentine un joc placut etc...
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook:  Carțîn Victor
  • Poza ore [folositi comanda !active] -    https://imgur.com/a/DP6Pf                                                                                  
  • Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro - daa 
  • Explica cum intelegi acest topic [ click ] -  acest topic este facut pentru verificare activiitatii celor din staff
  •  
  • ce faci daca cineva sta afk - !swspec
  • ce faci daca cineva sta spec - il las asa, fara kick
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat  - !gag/ !pgag numele
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon - !mute/ !pmute numele
  • ce comanda folosesti inainte de !votemap - !maphistory 
  • ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu) - ban sau !psilence
  • ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva. - fac cum zice șefu ))
  • ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator. - !psilence bro :* 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru helper trebuie sa ai 20 de ore jucate, orele de la spectator nu se pun. La moment ai 14 ore jucate, dupa ce strangi inca 6 lasa un reply in acest topic. Pana atunci mai asteptam pareri.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: destul de activ

 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, iGreen said:

Pentru helper trebuie sa ai 20 de ore jucate, orele de la spectator nu se pun. La moment ai 14 ore jucate, dupa ce strangi inca 6 lasa un reply in acest topic. Pana atunci mai asteptam pareri.

bine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...