Jump to content
Denis

Propunere !votemap

Recommended Posts

Nume server: M16

Propunere: Sa se scoata prima regula ( la vot se pune doar prin menu si nu prin !votemap).

Beneficii: Nu ii vad rostul, eu zic ca ii mai ok sa folosesti si  prin !votemap, toti adminii ar trebui sa cunoasca mapele. Eu zic ca adminu sa aleaga  cum sa puna la vot: ori prin !votemap ori prin menu.

Alte mentiuni: NU


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

EDIT: Sunt cam prostut :(. Cel mai bine e sa fie ambele, adica cine stie sa puna prin votemap asa sa pune,iar cine nu stie va pune prin admin menu. PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra: Adica in meniul cand instalezi css acolo nu sunt toate mapele asa le mai gasim si noi din meniu gasim mape care nu sau jucat nici o data, mai interesant pe  o mapa unde nu stii nimic mori mai des :)))))))

Sunt bune ambele adica !maphistory e pt baietii mai experimentati, dar din !votemap pentru cei care nu chiar stiu mapele [asa zic eu no critic my]


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu prin meniu bag, îmi este mai ușor să nu greșesc numele la mapă și sunt mult mai sigur și pot observa unele mape noi, dar mna cel mai bine să le putem folosi pe ambele.

Neutru.


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Votemap, meniu... care-i diferența? Te poți uita sa vezi mapele în meniu și în consola poți trece mapele: sm_map (map1) (map2)... 

Eu așa fac :) m.am obișnuit cu consola


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

este o regula temporară ca adminii sa invete toate mapele.

tc.

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...