Jump to content
Sandu #69

Ronaldo ar putea sa plece!!!

Recommended Posts

On 1/31/2018 at 4:22 PM, - nohacks - said:

ROnaldo Pleaca?

Drum bun chiar daca se considera cel mai bun footbalist din lume ar fi mai bine sa se lase cu totul ca nustiu ce sens mai are...Sau poate strange bani? :))))))))))))))))

Ce bani sa mai stranga? N-are destuli si asa ? :))) Se mute si el la M United ca poate poate o mai juca ceva si acolo. 


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ca tot veni vorba de ei, am o poveste foarte "frumoasa", ca tot mi-am amintit de ei si am gasit si clipu'  facut de mine.

Am lucrat langa stadionul Wembley, din londra...frumos, nota 10, mai ales daca esti in fata lui sa il vezi cu ochii tai.

In seara aia, am iesit de la munca pe la 5 si ceva si am vazut ceva lume, multe gagici si am zis..hai sa vedem ce este acolo si dupa sa plecam.

Eram cu baiatul la care lucrez si am zis hai sa stam cateva minute, pana sa aflam ca vine echipa MU de la niste jurnalisti din portugalia sau spania...vorbeau in engleza la camera ca facea un reportaj inainte.

Si am zis, hai sa stam si nou sa ii vedem....trece o 1h, 3, 5 ,6 pana la 7:30  seara, am stat ca prosti acolo doar ca sa ii vedem, ce am zis, daca tot am stat atat, hai sa ii vedem barem.

A zis ca poate se duc devreme la antrenament si ii vedem si noi pe acolo..teapa, cat am injurat in seara aia :cheese:. in fine...au jucat cu tottenham dar au pierdut.

O sa las un video mai jos.

https://www.dropbox.com/s/pgdw2wigk6qxjq7/WFDW6504[1].MP4?dl=0

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, AnTriXLiNe™ said:

Ca tot veni vorba de ei, am o poveste foarte "frumoasa", ca tot mi-am amintit de ei si am gasit si clipu'  facut de mine.

Am lucrat langa stadionul Wembley, din londra...frumos, nota 10, mai ales daca esti in fata lui sa il vezi cu ochii tai.

In seara aia, am iesit de la munca pe la 5 si ceva si am vazut ceva lume, multe gagici si am zis..hai sa vedem ce este acolo si dupa sa plecam.

Eram cu baiatul la care lucrez si am zis hai sa stam cateva minute, pana sa aflam ca vine echipa MU de la niste jurnalisti din portugalia sau spania...vorbeau in engleza la camera ca facea un reportaj inainte.

Si am zis, hai sa stam si nou sa ii vedem....trece o 1h, 3, 5 ,6 pana la 7:30  seara, am stat ca prosti acolo doar ca sa ii vedem, ce am zis, daca tot am stat atat, hai sa ii vedem barem.

A zis ca poate se duc devreme la antrenament si ii vedem si noi pe acolo..teapa, cat am injurat in seara aia :cheese:. in fine...au jucat cu tottenham dar au pierdut.

O sa las un video mai jos.

https://www.dropbox.com/s/pgdw2wigk6qxjq7/WFDW6504[1].MP4?dl=0

 

Am trecut acum 4 ani de zile lângă Wembley. Am făcut poze, eram fascinat de stadion, până şi exteriorul e super fain. Păcat că în acea săptămână de stat în Londra nu am apucat să merg la un meci în culmile stadionului.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Dolixec said:

Am trecut acum 4 ani de zile lângă Wembley. Am făcut poze, eram fascinat de stadion, până şi exteriorul e super fain. Păcat că în acea săptămână de stat în Londra nu am apucat să merg la un meci în culmile stadionului.

Pacat.

Cata lume am vazut in seara aia (a fost prin octombrie, anu trecut), ziceai ca e un film si astia se duc la razboi. 

Nu mai zis si la metrou...era full peste tot.

Oricum, frumos stadion, nu ai ce zice, securitate, politie peste tot, control peste control...jos palaria.

Poate mai am ocazia sa lucrez si anu' asta pe acolo, mai prind o echipa ceva...sau altceva xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...