Jump to content
OulKinderYT

respins Cerere Helper Oul Kinder

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Adrian Petronel
  • Varsta [16 ani minim]:  in iunie fac 15
  • Nickname din joc: Oul Kinder
  • Skype ID: Pm
  • Steam ID: PM
  • De cat timp joci css: am jucat in 2015-2017 mi-am schimbat windows-ul si am uitat sa mai instalez 
  • Experienta de helper: am fost helper si grad mai mare pe un server de css v34 nu dau detalii mai multe
  • De ce vrei acest grad [minim 50 cuvinte]: Deoarece sunt dornic de a ajuta playerii noi si sa avansez in grad cat mai sus sa pot capata si mai multa experienta decat o am pe a mea acum
  • Cum ai aflat de server:Gametracker 
  • Cat timp petreci pe server zilnic: ora 14-20 in cursul saptamanii iar in weekend ora 9am-5am
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Oul Kinder
  • Poza ore [folositi comanda !active] -           https://imgur.com/a/zH2aL                                                                               
  • Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro : nu am pus exact ca acolo dar am pus asa : https://imgur.com/a/JALAo
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • ce face comanda !swmenu si cand trebuie sa o folosesti? explica detaliat - cu ajutorul comenzii !swmenu puteam muta playerii in spec  intr-o  alta echipa
  • ce faci daca cineva sta spectator? -il lasam sa isi vada de treaba lui
  • daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - daca nu este prima abatere i se va acorda pgag
  • daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? -la prima abatere i se va acorda mute iar la a doua abatere i se va acorda pmute
  • cum se da un vot de mape folosind menu de admin? explica toti pasii -  folosim comanda !maphistory si cautam ce mape au fost jucate recent pentru a nu adauga aceleasi mape. In !admin este chose maps, dupa care cautam mape care nu au fost jucate 
  • daca cineva vorbeste pe chat sau la microfon despre alt server ii dai direct psilence sau intri in discutie cu el? - intai il avertizez ca nu este voie sa anunte de un alt server apoi daca continua sa spuna despre server ii dau !psilence
  • daca suspectezi pe cineva cu cod ii faci mai intai demo sau il chemi direct la control? - intai ii fac demo apoi il chem la control daca va intereseaza eu folosesc 2 programe pentru cotrol adica OSF si last activity cu OSF caut daca are vre-un cod apoi intru in last activity si verific daca a intrat in cod
  • cum trebuie sa te comporti cu lumea? trebuie sa comunici cu ei si sa ii ajuti sau trebuie sa le dai slay ca asa ai tu chef? - trebuie sa ii ajut sa comunic cu nelamuririle sa le zic comenzile pe care ei nu le stiu
  • daca lumea cere o mapa care a fost anterior pe server atunci pui acea mapa sau folosesti creierul si pui alta mapa? - Daca mapa a fost jucata anterior eu voi pune alta mapa deoarece lumea cred ca se plictiseste de mapa anterioara
  • daca ai pus o mapa noua si altii se plang ca nu le place mapa, trebuie sa o schimbi sau ii lasi sa se acomodeze? - intai am sa bag o mapa apoi astept ceva timp si intreb playerii ce parere au despre mapa si daca vor sa o schimb sau nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, OulKinderYT said:

Am 19 ore promita voi face și mai multe ore am

Din cate vad ai mai putin de 13 ore...


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

HaX nu mai da informații greșite, te rog.!


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, WaRn|nG! said:

Ba imi place de tine vorbesti la microfon,esti glumet,activ si de treaba,dar totusi baga orele.
Contra pana bagi orele,dupa iti dau Pro,ai grija de Alexandra =DDDDDD

da frate am inteles si am grija de Alexandra , a zis ca Buna :3 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RaZvAnNN De ce incepi cearta?Tu ai de gand sa ma lasi in pace?La fiecare post tu comentezi mai ia o pauza baiatule.Eu am dat o parere la fel cum fac toti nu trebuie sa faci pe desteptul.Ai 17 ani dar te comporti ca unul de 5 ani.

By RaZvAnNN,

Am zis ceva rau? :))

By SERGIU.,

Ai si tu fani , numai fii femeie.


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ai pro cand pui poza cu 15 Ore in total fara alea de pe spec. Pana atunci nu dau parerea.

Consider ca topicul trebuie sa ramana deschis pana pune baiatul poza cu orele,deoarece a facut topicul din vina erorii lui hax si nu ar trebui respins direct pe langa acele ore are multe + si minosuri.

Multumesc anticipat!

 


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...