Jump to content
Sign in to follow this  
RaZvAnNN

Problema cu pozele

Recommended Posts

8 minutes ago, Williams said:

Mai devreme cand ai luat o poza de pe net nu ti-a aparut in ce format sa o deschizi?

Daca da, acolo iti aparea sa setezi la toate acel format sau nu. Efectiv nu ai debifat aia si ti-a facut toate pozele astfel. Cred...

Cand am facut un screenshot pentru a pune poza la cererea de admin pentru mg am observat ca nu se vad fotografiile si apar doar ca niste file...

cand descarcam pozele descarcam mereu "save file >>jpeg" si tot jpeg e si acum dar nu mai ca am aceasta problema si nu stiu din ce motiv.


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Depinde ce vrei sa faci daca vrei sa bagi poze din imgur aici pe forum faci asa ca sa se vada:

dai click dreapta pe imagine si apesi " copiaza adresa imaginii " sau "copiaza imaginea " vezi deja care merge...

Intri aici pe forum dai clikc dreapta si paste: Q3eB2EV.jpg Si poza se pune eu ti-am zis acuma pe forum, dar daca vrei in alt context spunemi...

 

Edited by KiDuTzU

Share this post


Link to post
Share on other sites

38 minutes ago, CS Laur said:

Puteai sa scri cum ai facut si apoi sa dai tc, ca pe viitor poate mai are cineva aceasi problema ca si tine.

Pai nu ca iar face asa, cred ca e de la mine de la pc, eu nu am facut nimic, dintr-o data s-au vazut, iar acum nu se mai vad, again..


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Toate pozele cu tine am sa le rup pana maine,nu mai pot sa le privesc ca de tine-mi amintesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...