Jump to content
Google13

respins Cerere Helper Google

Recommended Posts

  • Nume, prenume:  Marian Pop
  • Varsta [16 ani minim]: 18
  • Nickname din joc: √iىµaŁ #.™ Google
  • Skype ID: - nu am
  • Steam ID: bananaismyaccount
  • De cat timp joci css: 6 ani
  • Experienta de helper: 4 luni
  • De ce vrei acest grad [minim 50 cuvinte]: Eu doresc acest grad pt a ajuta comunitatea,in caz ca nu sunt admini on si playeri sunt nemultumiti sa ii ajut si vorbesc cu ceilalti admin etc
  • Cum ai aflat de server: de pe net
  • Cat timp petreci pe server zilnic: 2 ore
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Kent Marian
  • Poza ore [folositi comanda !active] http://www72.zippyshare.com/v/iRpmX31i/file.html                                                                                        
  • Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • ce face comanda !swmenu si cand trebuie sa o folosesti? explica detaliat -  cu ajutorul comenzii !swmenu puteam muta playerii in spec/in alta echipa, dar numai cu conditia ca intr-o echipa sunt mai multi ca in cealalta sau playerii sunt mai buni si fac o diferenta de 1 player.
  • Ce faci daca cineva sta spectator? - il lasam asa si nu ii facem nimic.
  • daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - Daca nu e prima abatere, da, ii dau PGAG.
  • daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - 1 abatere mute/2 abatere pmute 
  • cum se da un vot de mape folosind menu de admin? explica toti pasii - folosim comanda !maphistory si vedem ce mape au fost jucate recent pentru a nu pune aceleasi mape apoi in !admin este chose mape, dupa care cautam mape care nu au fost jucate de mult timp.
  • daca cineva vorbeste pe chat sau la microfon despre alt server ii dai direct psilence sau intri in discutie cu el? - In primul rand il avertizez ca este interzis apoi daca continua ii dau !psilence
  • daca suspectezi pe cineva cu cod ii faci mai intai demo sau il chemi direct la control? -  Ii fac mai intai demo dupa care eu cred ca e ok sa cer opinia altor admini, dupa vad ce se spune si daca e il iau la control
  • cum trebuie sa te comporti cu lumea? trebuie sa comunici cu ei si sa ii ajuti sau trebuie sa le dai slay ca asa ai tu chef? - Logic, trebuie sa-i ajut cand au nevoie si sa le ofer toate conditiile pentru ca ei sa aiba un joc cat mai placut aici, dar aceste conditii in limita bunului simt.
  • daca lumea cere o mapa care a fost anterior pe server atunci pui acea mapa sau folosesti creierul si pui alta mapa? - Eu cred ca dupa regulament pun o alta mapa dupa ce ma uit in !maphistory, dar cred ca as putea include intr-un vot toate mapele+cea dorita pentru a nu face playerii sa iasa.
  • daca ai pus o mapa noua si altii se plang ca nu le place mapa, trebuie sa o schimbi sau ii lasi sa se acomodeze? - In primul rand astept sa treaca ceva timp controland acest lucru cu ajutorul !timeleft dupa vreo 4-5 minute vad ce zic playerii si daca e, schimb mapa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

esti sanasos la cap, de ce faci 2 cereri.?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...