Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

cerere propunere

Recommended Posts

Guest

Propun sa i se scoata S.Mod lui Warnnig este un borac care sterge topicurile celorlalti doar sa se afle in treaba. # Nu te baga unde nu iti fierbe oala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu mi s-a parut nu stiu ca i-a ascuns topicul lui Ion. daca vrea sa plece sa plece si gata, nu mai trebuie sa zica si unde merge si de ce.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

poate are prieteni buni aicea si vrea sa stie unde se duce ce te bagi tu peste toti e un forum liber #DANiMocanuLiber

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Omul are tot dreptul sa faca un topic cu retragerea lui ,este liber sa faca daca asta doreste si e frumos din partea lui ca anunta iar warning tu nu ai avut nici un motiv sa sa ascunzi topicul si mai ales sa ii dai warn pentru nici un motiv ,eu propun sa ramana fara grad warning sau sa fie penalizat pentru ce a facut ,sa primeasca macar un downgrad sa se invete minte ca nu facem fiecare ce ne taie capu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mă hai sa fac și eu topic cu titlul "bye Elitetoyal" conținând "Vreau sa mi se scoată gradele și de pe forum și de pe server " M-am obișnuit deja cu asta . Btw:Puteai să-i lași lui Alex un mesaj dacă tot era să te retragi. Eu propun sa se facă un topic special pentru retragere :)))


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...