Jump to content

Recommended Posts

E un nou topic aparte, e facut de mine, nesilit de nime, sper sa ma acceptati inapoi, @Twilight stiu ca ne-am certat urat, imi pare foarte rau pentru trecut, sunt o alta persoana acum, sper sa imi dai o a 2-a sansa
@ZAXXYAX stiu ca nu am apreciat faptu ca mi-ai dat o a 2-a sansa , si ca ai dat interes sa fiu cineva pe comunitate si eu am dat cu picoru, @Yassir imi cer scuze pentru toti ce am facut, am vorbit rau despre tine, @iGreen imi pare foarte rau ca te-am dezamagit si ca am fost un dobitoc ca nu am ascultat sfaturile tale, am avut o parere foarte proasta despre tine pana cand mi-am deschis ochii, si defapt acum imi pare rau

@Twintr0K #3# imi cer scuze ca nu stii ce sa intamplat, dar am tradat comunitatea si nu o sa se intample am deschis ochii

IMI CER SCUZE PENTRU TOATA COMUNITATEA, CA AM VORBIT PROST DESPRE VOI, V-AM SUBESTIMAT SI CA AM FACUT LUCRURI CE NU TREBUIA SA FAC, SPER SA MA ACCEPTATI INAPOI.(am mentionat doar membri de mai sus doar pentru ca am vrut sa imi cer scuze de la fiecare in parte, pentru toat cacatu pe care l-am mancat)

fac asta ca sa vedeti ca chiar m-am schimbat si sunt o alta persoana acum, chiar imi pare rau pentru tot ce am facut, mi-am dat seama ca am atatea prieteni faine aici, green, ayman,sickboy care ia cucu si e un but, yassir si zax(chiar daca i-am dezamagit) Luke kawase twilight si multi alti, sper sa ma acceptati inapoi, inca o data mii de scuze, chiar daca nu o sa fiu acceptat inapoi

RETRAGERE DE PE VIRAL_+ CATECEVA CE TREBUIE CITIT

http://prntscr.com/judhu2

Edited by skytexk2
By RAKENZO[BAUNTY.],

Am glumit we :))))))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@skytexk2 a sters topicu? ca nu-l gasesc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Du-te ma ca te-o trimis ganja aicia ca sa-ti ceri iertare si sa ne spionezi, lasa-ma cu astea ca mi-or zis 2 de la tine din comunitate ce ai vb tu cu Ganja.. Pe langa ca intri pe sv la noi si chemi la tine.. Drum bun si cale batuta


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Denis adica sa spioneze? wtf man :))

nu avem parola la forum, oricine poate intra, asa ca nu trebuie sa trimita pe cineva ca sa spioneze

mie imi pare destul de sincer baiatu si cred ca ii mai dau o sansa, dar revin cu un edit mai tarziu.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, iGreen said:

@Denis adica sa spioneze? wtf man :))

nu avem parola la forum, oricine poate intra, asa ca nu trebuie sa trimita pe cineva ca sa spioneze

mie imi pare destul de sincer baiatu si cred ca ii mai dau o sansa, dar revin cu un edit mai tarziu.

Wee am vrut sa vad cum reactioneaza maaa :))

Te bagi tu ca musca-n lapte si imi distrugi tot.. ?


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar m-as bucura daca ai revenii :)))))))),imi pare ca esti de treaba,si meriti o a doua sansa,si nu lua in seama  vorbele urate ?

 

Si daca ti se va da sansa sa revii,da-mi voie sa fiu primul care iti va spune......

 

BINE AI REVENIT !!!!!!


               

Share this post


Link to post
Share on other sites

Băă,  nustiu ce sa zic as vrea sa vad o schimbare la tine cat pe server atat si pe forum sa vedem ca esti activ,  ca te implici si ca topicurile astea nu sunt aruncate asa doar de sters ochiul sunt acuma foarte confuz undeva 50/50


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine te-am regasit.

Acum o sa vedem daca esti baiat de cuvînt. ?

TC.

By Denis,

Scoate-i banu de pe contu principal, si la asta dai ban

By iGreen,

scoate tu ca ai acces :D

By Denis,

serios?

By iGreen,

nu :)) ti-am pus acum.

By G4BR!3Ḷ,

Cuvant se scrie cu a din a :)

By iGreen,

In Republica Moldova forma oficiala e cu î In Romania e cu a ;)

By Artamess,

#rekt


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Vedem ce o sa faci de acum si cum te comporti

bine ai revenit si ai grija ce faci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...