Jump to content

Recommended Posts

Stiu ca am plcat ca un bou de pe comunitate si m-am dus la ganja.

Dar in tot acest timp mi-am dat seama ca nu a fost bine ce am facut si ca mi-am batut joc de iGrenn si de toti din comunitatea asta frumoasa.

As dori sa ma intorc pe comunitate dar as dori sa vad daca ma mai primiti inapoi dupa tot ce am facut.

Imi cer scuze tuturor de pe comunitate deoarece stiu ca am fost un mare dobitoc si eu cretin.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu ma pot juca pe sv ca am luat ban mai demult.

Atunci cand am plecat ca prostu.

Doar pe forum pot fi activ.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, Alex112 said:

Nu ma pot juca pe sv ca am luat ban mai demult.

Atunci cand am plecat ca prostu.

Doar pe forum pot fi activ.

Daca ne spui cu ce nume ai jucat cand ai luat ban, poate iti scoatem banu

By G4BR!3Ḷ,

XYZ

By Denis,

nu-l gasesc in sb


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti fi mai lingau de atat?

Prefer sa tac, oricum decizia finala o are green, deci sa-ti pregatesti cuvintele frumoase despre noi, pentru ca atunci cand ai plecat ai zis ca pleci undeva mai bine, daca e bine de ce te intorci?

aa, am eu o banuiala, acolo pupincurismul este dus la nivel maxim... 

Hai sa "audem" cu totii "nu mai fac, am fost un prost, nu mai vreau sa plec din comunitatea asta frumoasa" 

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

26 minutes ago, Alex112 said:

Stiu ca am plcat ca un bou de pe comunitate si m-am dus la ganja.

Dar in tot acest timp mi-am dat seama ca nu a fost bine ce am facut si ca mi-am batut joc de iGrenn si de toti din comunitatea asta frumoasa.

As dori sa ma intorc pe comunitate dar as dori sa vad daca ma mai primiti inapoi dupa tot ce am facut.

Imi cer scuze tuturor de pe comunitate deoarece stiu ca am fost un mare dobitoc si eu cretin.

Lasa-mi steam idu in privat sa-ti scot banu. iGreen o zis ca toata lumea poate juca pe sv, de revenirea in comunitate.. trebuie sa dovedesti ca meriti sa fi primit inapoi


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

A plecat de la ganja pentru că a fost prins cu cod, din câte știu eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra,aveam wall+cfg exe (fratele lui hax) amandoi a-ti jucat cu coduri.

Ma baieti din cate stiu voi mereu dupa 1 luna de stat a-ti disparut.

Ganja te-a dat afara din cauza coduriilor.

Si nu este prima data cand jucati cu wall.


kenz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Poti juca pe serverele comunitatii, daca ai ban pe vreun server lasa-i steam idu tau in privat unui administrator si o sa-ti scoata banul, nu-l lasa mie ca nu am timp sa scot banuri. Daca o sa doresti grad te asteptam cu o cerere daca o sa ai orele.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 minutes ago, iGreen said:

Poti juca pe serverele comunitatii, daca ai ban pe vreun server lasa-i steam idu tau in privat unui administrator si o sa-ti scoata banul, nu-l lasa mie ca nu am timp sa scot banuri. Daca o sa doresti grad te asteptam cu o cerere daca o sa ai orele.

tc.

L-am scos eu, arata ca ii scos in sb, dar tot nu poate intra..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum e oprit forumu si alea la ganja si revin toti ?

By Artamess,

:| what is loyalty worth nowdays?...

By Denis,

3 mici si o bere :D

By ZAXXYAX,

Ok ok ok,eu doar spuneam :))


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...