Jump to content
Pamaj.

acceptat cerere upgrade amnesia

Recommended Posts

  • Nume, prenume: baljyot singh
  • Varsta [16 ani minim]: 18
  • Nickname din joc: amnesia
  • Experienta de admin: da
  • De ce doresti upgrade [minim 50 cuvinte]: dor upgrade ca asa pot sa ajut server cu accessul la ban la codatii, vreau sa ajung grade mai mare cum eram 2 ani a fost
  • Te intelegi bine cu lumea: nu cu toti, cineva invidios, cineva prietenos
  • Link cu cerere helper: http://eliteroyal.org/forum/topic/14754-cerere-helper/
  • Poza ore  [folositi comanda !active] https://imgur.com/mBtq22Z                                                                                  
  • Ai pus status pe skype [poza la status cu 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro] -
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 

Ce comanda folositi pentru a balanta echipele - face automata server

In ce caz se da kick la spectatori? - doar cand server devine full 

Daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - nu

Daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - mute

Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - psilence

Cum faci un demo atunci cand suspectezi pe cineva de cod? - record nume, dupa dau upload pe girlshare.ro, sau fileshare.ro sau zippyshare.com, mai bun zippy

Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - prietenos si disponibil


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Contra

esti vechi dar ca si admin nu prea faci mare lucru, adica esti activ dar tu vezi de joc, rar te ocupi cu adminu, fara suparare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ExTazZzY said:

:pro1:de treaba

Nu se da pro pentru ca este de treaba ,trebuie sa dai un motiv!

Eu zic :pro1:deoarece il vad pe server ,isi face treaba de admin are experienta si ma face codat ? 


kenz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

11 minutes ago, Yassir said:

esti vechi dar ca si admin nu prea faci mare lucru, adica esti activ dar tu vezi de joc, rar te ocupi cu adminu, fara suparare. 

si tu rar te ocupi de serveri si de forum, dar nu toti au timp liber, ai intrat azi pe server dupa nu stiu cat timp, te ocupi de server de v90 si nici acolo te am vazut, cand zici ca rar ma ocup de admin in care sens il zici?, ca nu schimb mape? sau ca nu dau ban la codatii?, admini ca vad eu da cancelvote si nu mai pune mape, eu nu fac asa + ca nu stii ca n-ai intrat pe server de mult, cred ca ma ocup bine de admin, stiu sa recunosc un codat, si am multa experienta de multi admini aici.

13 minutes ago, ColdZera said:

PRO dar pe vitor sa bagi mape la vot nu sa pune 2000 de 2 ori la rand ok.....ca nu se strang playeri 

     PRO 

 

vrei sa lasi 2 boti sa joce in mapa mai mare de 2000? in 2000 intra jucatori, daca cineva vede d2 si 2 boti nu cred ca intra la joc


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
10 minutes ago, reserve. said:

si tu rar te ocupi de serveri si de forum, dar nu toti au timp liber, ai intrat azi pe server dupa nu stiu cat timp, te ocupi de server de v90 si nici acolo te am vazut, cand zici ca rar ma ocup de admin in care sens il zici?, ca nu schimb mape? sau ca nu dau ban la codatii?, admini ca vad eu da cancelvote si nu mai pune mape, eu nu fac asa + ca nu stii ca n-ai intrat pe server de mult, cred ca ma ocup bine de admin, stiu sa recunosc un codat, si am multa experienta de multi admini aici.

vrei sa lasi 2 boti sa joce in mapa mai mare de 2000? in 2000 intra jucatori, daca cineva vede d2 si 2 boti nu cred ca intra la joc

is mai activ pe forum decat esti tu pe toate jocurile tale si imi fac treaba mult mai bine ca tine stai linistit, iar pe v90 intru destul si verific si pe v34 ca sa stii si tu n-am putut intra pentru ca nu imi mergea pana astazi cand l-am rezolvat, asa ca nu vorbii fara sa stii

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro1:

Este activ si isi face treaba de admin si este glumet cu playeri.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...