Jump to content
Pamaj.

acceptat cerere upgrade amnesia

Recommended Posts

18 hours ago, Yassir said:

is mai activ pe forum decat esti tu pe toate jocurile tale si imi fac treaba mult mai bine ca tine stai linistit, iar pe v90 intru destul si verific si pe v34 ca sa stii si tu n-am putut intra pentru ca nu imi mergea pana astazi cand l-am rezolvat, asa ca nu vorbii fara sa stii

stiu ca te ai dus in anglia, eu stiu tot, ca ai rezolvat azi problema de netu, dar pentru asta motiv nu cred ca poti sa lasi parere, si cum verifici pe server daca nu ai netu?

By Guest,

am net stai linistit si intru sa verific si sa joc dar doar astazi mi-am rezolvat v34

By Pamaj.,

ehm ai zis ca ai rezolvat azi v34 si v90 il verifici https://m.imgur.com/7nKYHYQ cu 1 ora in 2 sapti nu cred ca ai verificat mult :), eu vad te cererea mea, dar tu vezi de treaba ta si dai parere cand esti activ pe serveri, nu degeaba sa acumuli posturi sa fii mai mare

By Guest,

interesant, nici nu m-am uitat dar ia intreaba-l pe green cand am intrat ultima data pe server;), ca am intrat astazi de dimineata, nu vorbii fara sa stii, nu stau sa ma cert cu tine aici ca nu are rost, cat timp am grad pe server pot sa-mi las parere, degeaba te oftici .

By Pamaj.,

daca ai intrat azi nu zii ca ai verificat server de v90 si nu dai parere degeaba daca nu ai vazut cum ma sunt comportat pe server si cum adminez, adica cum me ai zis tu daca nu stii nu vorbi.


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Proooo 

Încearcă și tu sa mai ascunzi puțin codul ăla :))


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro1:


Twitch: https://www.twitch.tv/xzibitzbtw

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAi1SGQ4FtzE97fQLbD6dqg?/

 

                                                                    fuck-t10.png.176d30e46918388d803d7a8efc83c04a.png

 

                                                                    

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra,ce spune Yassir este true. Azi ai bagat mapa $2000$ de 2 ori la rand,cica sa intre playeri,nu zici ca vrei sa faci mai multe killuri pentru ca mapa-i mica,fmm (frumusetea mea mirifica).
Daca o sa primesti gradul sper ca primul ban sa ti-l dai tie.


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

38 minutes ago, Warning said:

Contra,ce spune Yassir este true. Azi ai bagat mapa $2000$ de 2 ori la rand,cica sa intre playeri,nu zici ca vrei sa faci mai multe killuri pentru ca mapa-i mica,fmm.
Daca o sa primesti gradul sper ca primul ban sa ti-l dai tie.

Pamaj are mai multa experienta si un admin mai bun ca tine de cel putin 3 ori si ai grija la limbaj..

Plus ca nici tu nu faci mai nimic cu gradu ala..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

P R O


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 hours ago, Warning said:

Contra,ce spune Yassir este true. Azi ai bagat mapa $2000$ de 2 ori la rand,cica sa intre playeri,nu zici ca vrei sa faci mai multe killuri pentru ca mapa-i mica,fmm.
Daca o sa primesti gradul sper ca primul ban sa ti-l dai tie.

@iGreen eu te am promis ca nu injur si ma schimb comportamentul, dar aici ai dovada ca am motiv cand injur pe cineva, dar rezolva sii tu, ca invidiosi astea ma enerva


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

14 hours ago, Warning said:

Contra,ce spune Yassir este true. Azi ai bagat mapa $2000$ de 2 ori la rand,cica sa intre playeri,nu zici ca vrei sa faci mai multe killuri pentru ca mapa-i mica,fmm.
Daca o sa primesti gradul sper ca primul ban sa ti-l dai tie.

inainte sa scrii ceva gîndeste-te de 2 ori.

@reserve. 

:acc3:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...