Jump to content

Recommended Posts

Bye,Bye sa fiti sanatosi poate ne auzim peste 20 de ani poateeeee dar nu cred.

Dc ma duc? pentru ca sunteti prea prosti cum pnm sa imi resetezi orele? adica ca stau spec=]]]]

Dar acum nu mai conteaza

BAFTAAAAAAAA

Edited by Ion 777

snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Ion 777 

1. Injuri pe server cand si cum iti place tie.
2. Incerci sa trisezi, toti au vazut dar oricum incerci sa te scoti nevinovat.
3. Ai un caracter negativ si nu stii sa respecti, prin urmare nu primesti respect inapoi.

Mie mi-a placut activitatea ta dar asta nu inseamna ca ai dreptul sa fii porc si ca nimeni nu o sa-ti zica nimic, regulamentul e pentru toti, mai ales pentru copii ca tine care nu stiu de bunul simt si nu pot aprecia nimic, ti-am dat god si alte grade mari pe o singura conditie "activitate si comportament frumos", partea cu activitate ai indeplinit-o, cat despre comportament a fost complet invers. Eu nu stiu cine te crezi, sau poate ai crezut ca esti mai special pentru ca ti-am dat gradele gratuit? Poate ai crezut ca regulamentul serverului nu se aplica la tine, atunci ce sa mai vorbim de niste reguli bazice de la un concurs. Plm ai trisat la toate concursurile baiete si ai incercat sa trisezi si la asta la care deja nu am mai avut rabdare si ti-am resetat orele, si tu inca incerci sa-mi povesteti ca esti inger curat si nevinovat? Cand am citit ce ai scris am vrut sa-ti scriu pe scurt vreo 2-3 cuvinte frumoase dar m-am abtinut si am zis ca mai bine incerc sa-ti explic mai pe lung ca TU sau altii care cred ca daca au activitate inseamna ca isi pot permite sa incalce regulamentul facut de mine si de alti administratori atunci sa stii ca te gresesti. Si nu, nu esti primu caz din asta, poti plange mai departe, putin imi pasa de asa oameni dupa ce le vad fata reala, du-te in alta parte si vorbeste-ne de rau, pentru ca stiu ca asa vei face.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, Ion 777 said:

adica ca stau spec=]]]]

deja ma abtin cu greu, ai fost prins cum te bagai la o echipa sau alta si stateai afk, nimeni nu ti-a zis nimic de spec.

3 minutes ago, Ion 777 said:

tam zis ca nu am trisat la oreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

esti .'/'.][';/';/'?????

si termina cu postarile astea de clasa a 3a, formuleaza o fraza normala ca iti dau ban de data asta, deja devii enervant peste masura.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, iGreen said:

deja nu ma mai abtin, tu esti retard rau, ai fost prins cum te bagai la o echipa sau alta si stateai afk, nimeni nu ti-a zis nimic de spec.

plm Duminica ma jucam cu bita si XYZ pe sv si numa ma oprem putin sa scriu cv in chat si bita ma pune spec si faceam asta special sa vad daca tot a sa ma puna si el la fel

+eri el tot statea cum zici tu de mn dar lui nuuu sa nu i le resetezi doamne fereste ca nu are martori

si retardat esti tu nu ma fa pe mn


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, Ion 777 said:

+eri el tot statea cum zici tu de mn dar lui nuuu sa nu i le resetezi doamne fereste ca nu are martori

nimeni nu iti interzice sa ii faci reclamatie si daca se confirma atunci i se reseteaza si lui orele.

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, iGreen said:

nimeni nu iti interzice sa ii faci reclamatie si daca se confirma atunci i se reseteaza si lui orele.

 

Nu imi mai trebuie nik

Sa ramai sanatos tu cu warning si cu toata brigada ta


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, Ion 777 said:

Nu imi mai trebuie nik

Sa ramai sanatos tu cu warning si cu toata brigada ta

Ms, iti doresc si tie multa sanatate.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...