Jump to content
Sign in to follow this  
Denis

Concurs designer 2

Recommended Posts

Pentru ca in ultima perioada nu ati prea facut nimic, vreau ca toti designerii sa faca cate o creatie cu tema: EliteRoyal. Ce vreti voi, nu conteaza.. avatar, semnatura, banner.

Ca si data trecuta nu exista niciun premiu, este de datoria voastra sa faceti o creatie cat mai reusita.

Deci, este obligatoriu o creatie cat mai reusita pana pe data de 10/08/2018, adica Vineri.

Cei care nu-si vor prezenta creatia le vom scoate gradu de designer.

De preferabil ar fi sa postati toti in jurul orei 18-19.

Nu se posteaza creatiile inainte de ora respectiva.

@Fuck The System @Twilight @ObIto .# @Florin Fx @JhOn @Iulik_ @Warning @Relux @</Elite>RegeneratioN

Daca mai sunt designeri si nu i-am mentionat va rog sa-mi spuneti.

Bafta!

By Obi,

Ma scuzi, de ce nu avem voie sa postam decat intre orele 18-19 si nu si mai devreme?

By </Elite>RegeneratioN,

De preferabil , nu e obligatoriu e o diferenta ...

By Artamess,

Ca sa nu va inspirati unul de la celalalt, fiecare cu ideile lui unice.

By Guest,

ce comunitate? vreo dovada?

By G4BR!3Ḷ,

Jhon trebuie banat are grad pe comunitatea "reclama De mine e pus ""


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

"dar designerii sunt persoane voluntare, nu sunt persoane platite, ei fac creatii de buna voie si cred ca ar trebui sa fim multumiti si cu asta. "
-iGreen..


Twitch: https://www.twitch.tv/xzibitzbtw

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAi1SGQ4FtzE97fQLbD6dqg?/

 

                                                                    fuck-t10.png.176d30e46918388d803d7a8efc83c04a.png

 

                                                                    

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Scuzati ca intervin

1 hour ago, Fuck The System said:

"dar designerii sunt persoane voluntare, nu sunt persoane platite, ei fac creatii de buna voie si cred ca ar trebui sa fim multumiti si cu asta. "
-iGreen..

Da, ai dreptate, dar daca te oferi voluntar la ceva, trebuie sa ai bunul simt de a te implica daca ai spus ca faci si ca dregi, asa ca, shut up, plus ca nu e greu sa faci un avatar sau o semnatura.

By Kawse iNQ <3,

Comentariile Supervizorului - FTS au fost sterse din cauza limbajului folosit acolo. Data viitoare vei fi sanctionat ca atare.

By Guest,

FTS limbajul, vorbeste frumos si incearca sa explici civilizat te rog.

By Guest,

FTS ultima data cand iti spun, acuma zice green sa fiu mai amabil dar vad ca nu intelegi cu vorba buna, linisteste-te si da dovada de moderator !


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, Twilight said:

vineri la ora 18-19?

Dar dacă nu pot la ora asta??

Poti sa-mi lasi lucrarea in privat si o voi posta eu la ora respectiva


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Yassir said:

Denis dar unde ti-e designerul daca te implici asa mult? 

Nu vreau sa le dau lectii la baieti

By Denis,

ofer lectii doar in privat :)

By Guest,

trebuie sa ii invete si pe ei cineva..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie imi puteti scoate gradul ... deoarece nu am timpul si nici inspiratia necesare de a face ceva momentan in photoshop! +chiar de as fi avut timp nu as fi participat la asa ceva pentru ca mi se pare inutil sa ameninti un designer ca daca nu face lucrarea X pana pe data Y o sa ii scoti gradul ? ... numai bine iti doresc tie si celor cu aceasi gandire ca tine (PS: Abia astept sa vad cati designeri o sa ramana pe comunitate in felul asta =] )  

#Pupici Dulci de La ObIto ❤️ 

By Artamess,

Pupici dulci ii dai la iubita.


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toti designerii care au refuzat sa prezinte o lucrare pana vineri o sa aiba gradele scoase si fara drept la cerere Designer pe toata perioada August. 

Dragii de ei...copii fara timp, chef sau inspiratie. Abea astept sa va mai vad cererile de designer.

Vi se anunta de miercuri, aveti 3 zile la dispozitie si o faceti pe ocupatii sau neinspiratii, foarte bine.

@Denis  Relux mi-a trimis lucrarea lui aseara pe Facebook, o sa incerc sa o postez eu maine in locul lui, da in cazul in care nu pot, iti trimit tie pe privat. 

 

P.S.: Nu este nevoie de 10 designeri care sa se traga pe cur cand e vorba de facut ceva sau incep sa se compatimeasca unul pe altul cu inimioare. Ajung 2-3 care fac treaba pentru ca le pasa si nu se simt ofensati.:)

By Warning,

Am si eu o intrebare. Trebuie sa anulez toate planurile mele pentru a face o lucrare?

By Warning,

O lucrare(decenta) nu se face in cateva minute,dar daca vreti arunc niste text pe un avatar si gata is mare designer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Warning Parca erai designer superior, nu? Ce pana ta de planuri ai de nu iti ajung 3 zile sa faci ceva in 30 minute. Nu participi la ceva concurs mondial de design, ia forteaza unpic neuronu' si lasa comoditatea, vezi daca se poate. Daca RELUX a facut, puteti si voi.

Numai scuze si aere de designeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Artamess said:

@Warning Parca erai designer superior, nu? Ce pana ta de planuri ai de nu iti ajung 3 zile sa faci ceva in 30 minute. Nu participi la ceva concurs mondial de design, ia forteaza unpic neuronu' si lasa comoditatea, vezi daca se poate. Daca RELUX a facut, puteti si voi.

Numai scuze si aere de designeri.

Nu sunt acasa,sunt plecat in alt oras si nu mi-am luat pc-ul,pentru ca e de masa.
Si photoshop nu merge pe telefon din cate stiu ?


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Warning  Ghinion. Atunci anunta frumos ca nu ai PC si nu ai cum sa participi. Nu arunca cu gradul si cu intrebari existentiale. Crezi ca nu intelegem? Ai fi postat dupa ce ajungeai acasa si aia e. 

Dar nu, ca mai bine dramatisme decat sa spui problema direct. 

By Warning,

Am zis frumos. "Eu n-am timp sa particip,asa ca puteti sa-mi scoateti gradul",am zis sa mi se scoata gradul,pentru ca Denis a scris ca cine nu posteaza ramane fara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...