Jump to content
Guest

rezolvat Cerere Avatar Yassir

Recommended Posts

Guest

Nick : Yassir

Tip (avatar/semnatura/logo) : avatar

 Stock (obligatoriu) :  las la alegerea voastra, si asa designeri se plictisesc si am zis sa aiba si ei ceva de facut 

Format (.png / .gif - membru staff) : ambele

Text :Yassir

Informații despre text : Cat mai diferit si totusi simplu, sa fiti cat mai creativi 

Culori dominante : negru alb

Dimensiuni : 150x300

Te-ai asigurat ca ai minim 20 posturi pe forum ? : Sigur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Unde-s designerii?? @Relux, @Iulik_, @怠惰な KIki ❤️ 

By G4BR!3Ḷ,

Postez maine.

By Relux,

Din cate se poate observa,ultimele 2 cereri au fost rezolvate de mine. Am facultatea asta pe cap si chiar fac un efort destul de mare sa raspund la cereri. Sper ca intelegi. Daca vreti mai mult din partea mea, chiar nu am cum deocamdata. In consecinta,imi puteti scoate gradul.

By Guest,

stai linistit relux ca intelegem, nu iti scoatem gradul pentru ca il meriti, cand ai timp si poti sa faci, faci daca nu nu e nici o problema pentru ca tu ai facut multe creatii la multe persoane si stiu ca e adevarat cand zici ca nu ai timp, nu ca altii care zic ca nu au timp dar defapt n-au chef, e ok mersi oricum frate

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am facut asa cum am putut. Is destul de obosit. M-am gandit sa nu te superi. Sper ca e ok.

I9iuCh4.jpg

By Guest,

e foarte frumos, si stai linistit ca nu ma supar, te inteleg ca stiu cum e sa fi obosit, faci doar cand poti si ai timp, nu e nevoie sa tragi de tine pt un avatar sau dastea, oricum mersi frumos


Fv1GfRM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...