Jump to content
Husk.v2

respins Cerere Hellper Husk

Recommended Posts

  • Prenume:  Mihai.
  • Varsta: 19.
  • Nickname din joc: Husk.
  • Cu ce nume ai mai jucat: Mix la plictiseala undercover :))
  • Steam ID [afla STEAMID pe https://steamid.xyz/]: STEAM_0:0:1094008387
  • Profil steam:  Nu mai am steam
  • Experienta sourcemod: Detin aceasta experienta de pe v34
  • De ce doresti acest grad Doresc acest grad pentru a ajuta acest server cand nu sunt hellperi on sau admini.
  • Cat timp poti sa petreci pe server: practic de astazi pot sta 24/24
  • De ce crezi ca vei fi acceptat: Cred ca pot fi acceptat pentru ca ma inteleg bine cu aproape toti playeri de pe accest server .
    • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Era prin 2014 si am vrut sa incerc acest server si m-am atasat de el pentru ca sunt oameni de treaba si seriosi.
  • Ai intrat pe serverul de discord [click] -  Nu , dar o sa intru. 
  • Gradul dorit [click] -  Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - Nu mai detin facebook dar daca aveam cont da si normal faceam parte .
  • Faci parte din grupul de steam [click] -  Dinou daca aveam steam la fel faceam parte.
  • Link cu prezentare [click]   Ma numesc Mihai , am 19 ani sunt din Focsani ce m-am mutat recent ,  nu mai stiu ce sa mai scriu :))
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -  https://prnt.sc/ohyhj9                                                               
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  Am citit regulamentu dovada am raspuns la aceste intrebari .
  • Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? -  Cu jucatorii trebuie sa te comporti frumos si adecvat
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? -  Ii dau mute , daca tot o sa vorbeasca ii dau ban
  • Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record "nume"
  • Trebuie sa scrii parerea ta la cererile de grad? - desigur 
  • Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - remove la grad
  • Cum se pune un vot de mape? -  !votemap si mapele
  • Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? - !vote "Doriti sa schimbam mapa?" "da" "nu" "nu stiu"
  •  

Husk ❤️ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, îl vad pe sv mereu


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro!


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

hei eu vreau sa vad ce ai in aparearea ta cand spune razvan ca l-ai fi injurat de morti siii cand ma intreba-i pe mine daca poti injura ce ai de spus in privinta asta . vad ca te ti de sotii dar tu faci cerere de admini imi voi schimba parerea pana cand imi vei raspunde la acest raspuns

 

 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 5 minute, Anto'.' a spus:

hei eu vreau sa vad ce ai in aparearea ta cand spune razvan ca l-ai fi injurat de morti siii cand ma intreba-i pe mine daca poti injura ce ai de spus in privinta asta . vad ca te ti de sotii dar tu faci cerere de admini imi voi schimba parerea pana cand imi vei raspunde la acest raspuns

 

 

Salut, da l-am injurat pentru ca m-a enervat inainte sa intrati voi pe server facea figuri si cu injura-tu am zis in gluma chiar nu imi pasa de un acord daca era ceva sa il injur mai tare, da m-am scapat si imi cer scuze a fost o stare de nervi.

 

Acum 6 minute, Anto'.' a spus:

hei eu vreau sa vad ce ai in aparearea ta cand spune razvan ca l-ai fi injurat de morti siii cand ma intreba-i pe mine daca poti injura ce ai de spus in privinta asta . vad ca te ti de sotii dar tu faci cerere de admini imi voi schimba parerea pana cand imi vei raspunde la acest raspuns

 

 

 


Husk ❤️ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 2 minute, Mix a spus:

Salut, da l-am injurat pentru ca m-a enervat inainte sa intrati voi pe server facea figuri si cu injura-tu am zis in gluma chiar nu imi pasa de un acord daca era ceva sa il injur mai tare, da m-am scapat si imi cer scuze a fost o stare de nervi.

 

 

ok voi fi neutru pentru ca fiecare aveti punctul vostru de vedere multumesc de intelegere


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pentru ca ai vorbit urat pe server, de data asta o sa fii RESPINS.

Te astept cu alta cerere peste 5 zile, sper sa nu mai vorbesti urat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...