Jump to content

Recommended Posts

Salutare... sau Buna Sara ! am venit cu o propunere de a modifica rankul/topul sa fie altfel cum e pe majoritatea servarelor din lume adica sa fie dupa kiluri ( nu dupa puncte ), cel care are cele mai multe kiluri sa fie pe 1 urmatorul pe 2 si tot asa nu dupa puncte cum este acum... nu e prea ok pt. ca pot fii si trisori cum este 1 de ex: Ragnar ( Did you know ) numele momentan... cand intra pe svr sau cand se schimba mapa el sta la spec pana intra toti si unde vede ca intra aia m-ai buni in echipa accea inttra si el e vechi acum stie pe toti jucatorii buni... iar daca alege echipa gresit si vede ca pierde puncte intra la spec nu se muta in echipa cealalta ca sa NU zica  lumea ca s-a mutat la cei buni... asa dupa parerea mea zic ca e mai ok dupa killuri cei mai buni sa fie pe primele locuri asa nu ai cum trisa... cum v-am dat un explu. Multumesc!


Buna Sara !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man si crezi ca topul in kills n o sa fie '' trisori'' vor face aceeasi chestia ca sa mai poata fura cate un kill de la ceilalți de exemplu nu se va schimba foarte mult într-adevăr ar fi mai ok 

Tot vor exista diferențe de runde castigate etc. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu este deja !topkills cum e !tophs? 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 55 minute, B R Ø N X a spus:

Nu este deja !topkills cum e !tophs? 

Sunt dar se refera la rank sa nu fie calculat in puncte adica pe kill sa nu iti mai dea 2 puncte ci sa fie doar in kill uri


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

7 minutes ago, Anto'.' said:

Sunt dar se refera la rank sa nu fie calculat in puncte adica pe kill sa nu iti mai dea 2 puncte ci sa fie doar in kill uri

pai ar fi doua topuri exact la fel.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

am uitat ca deja exista !topkills

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...