Jump to content
Sign in to follow this  
Jack#

Cerere G.Moderator Jackass

Recommended Posts

PRO

La Multi ani Jackass!!!!!:)


                                                                                 FcLk0sK.gif

                                                                          2lbOPfB.gif


 

 

wWAdelinWw

Skype:adelin.palade1

Steam:wWAdelinWw

WWW.ELITEROYAL.RO
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baaa, maine e ziua mea :)

Totusi va multumesc foarte mult.

Respect www.ELITEROYAL.ro


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multi dintre boi nu inteleg faza cu gradele, vin aici si dau doar pro sau contra fara sa argumenteze, si chiar daca e ziua lui asta nu inseamna ca neaparat trebuie sa primeasca gradul, g.mod este o responsabilitate destul de mare[spun asta din experienta] 
MAI REPET INCA O DATA- De  obicei intr-un topic un membru are voie sa posteze doar o data la 24h,  si cum am mentionat mai sus, face postyuri in prostie si doar in acest topic a postat de 2 ori in mai putin de 12h, nu am nimic personal cu el, daca o sa ajungeti sa ma cunoasteti veti vedea ca nu fac diferente chiar daca imi e cel mai bun prieten sau cel mai mare dusman. CONTRA

P.S- LA multi ani ;)


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Deci eu sunt in comunitatea asta de 1 ani aproape, si tu spui ca nu ma cunosc membrii ?!

Asta e doar parerea ta.

P.S- Multmesc :)


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De azi inainte o sa pun pe cineva sa verifice prin video pe skype daca cei care fac cereri (orice cerere) unde se cere mai mult de 16 daca au 16 ani.

 

Aici facem o exceptie, dar regula asta va fi pe viitor.

 

Acceptat

apropo, o sa vad cum te descurci ca g.mod, daca ceva nu e in regula scot gradul.

T.C.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...