Jump to content
Sign in to follow this  
Ivanovici

[Cadou] EliteRoyal pentru reclama.

Recommended Posts

Nick tău: Ivanovici
Nick-ul celui care îi dăruiești cadoul: Pentru toti cei care vor sa faca reclama.

Timp de lucru: 20-30 minute
Stock/Imagine: P29IQkP.jpg
Ce i-ai adus tu pozei: Poza este facuta de la 0 de catre mine. Tot ce se vede pe ea este adus de catre mine. Bineinteles, nu chiar tot. Exceptie facand acei soldati si zombi`ul
Alte precizări: Sper sa fie folosita si astept sa imi spuneti parerile voastre despre ea.

Si inca odata vreau sa-i multumesc lu @@Artamess pentru aceasta ideie.


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

 

Nick tău: Ivanovici

Nick-ul celui care îi dăruiești cadoul: Pentru toti cei care vor sa faca reclama.

Timp de lucru: 20-30 minute

Stock/Imagine: P29IQkP.jpg

Ce i-ai adus tu pozei: Poza este facuta de la 0 de catre mine. Tot ce se vede pe ea este adus de catre mine. Bineinteles, nu chiar tot. Exceptie facand acei soldati si zombi`ul

Alte precizări: Sper sa fie folosita si astept sa imi spuneti parerile voastre despre ea.

Si inca odata vreau sa-i multumesc lu @@Artamess pentru aceasta ideie.

 

 

E foarte frumos ce ai făcut , la fel ca și prima este bine realizată și e perfectă pentru a face reclamă sau pusă pe unele site-uri , gen topuri..etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca se poate de scos textul ivanovici design, si community sa scrie cu doi de mm asa Community si serverele sa se vada mai clar  si scrisul unde zice joaca-te pe cela mai tari servere din Romania sa fie mai clar ar fi si mai bine. Dar oricum bravo, e frumos.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romania si Moldova sa scrie ar fi bine.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@iGreen am venit cu un nou update. Daca mai ai ceva "Pretentii" poti sa imi spui si voi incerca sa rezolv.


-------------------------------------------------------------


csgJ0mw.jpg


--------------------------------------------------


Astept parerile voastre.


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...