Jump to content
Sign in to follow this  
Mlg012

Cerere crere :)

Recommended Posts

Nume:Matei

Prenume:Alexandru

Nick name:MLG

Experienta moderator:nu am

De ce ai vrea sa fii moderator? raspuns:Pentru ca as putea sa ajut lumea de pe server altfel incat sa nu apara certuri sau intrebarai aiurea.

Varsta:13 ani

Seriozitate:multa

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nu ai respectat modelul =>http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/90-model-cerere-moderator/

2)Conditiile minime nu le indeplinesti.Absolut nici 1 

 

3)Pt ce ai facut cererea asta?Ai 1 post(primu chiar care tocmai l-ai facut cu cererea).

 

 

Si dupa titlu de la cerere "Crere" cred ca e cerere pt creier mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume:Matei

Prenume:Alexandru

Nick name:MLG

Experienta moderator:nu am

De ce ai vrea sa fii moderator? raspuns:Pentru ca as putea sa ajut lumea de pe server altfel incat sa nu apara certuri sau intrebarai aiurea.

Varsta:13 ani

Seriozitate:multa

Respins T/C jerry trebuia sai dai direct tu respins el spune acolo sa ajut lumea de pe server :)) de parca moderatoru se da pe server

Inca o data

T/C Respins


76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Dar cand vezi o ceeere asa penibila si imi dau singur o palma peste fata sa dai repede dar eepede respins si t/c ;) si vad ca ai redeschis topicu

Dar te rog actioneaza fara voia lui @@iGreen dar actioneaza si gandeste ca el

Crezi ca el il va accepta ?? ;)


76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sa nu vad ca dati tc pe aici, apropo, tu ai scris ca vrei sa ajuti serverul, nu cumva e cerere admin pe 1.6 ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@LOLYOU nu stiam ca s.mod poate accepta si respinge noi membrii,tu ai grija de ce trebuie sa nu te baga in alta parte doar pt ca ai un grad.

Si nu mai inchide topicurile aici ca nu e treaba ta,lasa-i pe ceilalti mai mari de cat tn si decat mn sa se ocupe.Noi doar ne dam cu parerea si atat.

 

Si da,l-am redeschis pt ca nu-i treaba ta sa-l inchizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca el vrut admin (moderator) pe serverul de 1.6 de exemplu pe css / csgo avem gradul admin-full asa au si ei pe 1.6 moderator, ceea ce nu mi se pare normal. De obicei moderator e pentru forum, asteptam sa vedem ce zice băiatu.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume:Matei

Prenume:Alexandru

Nick name:MLG

Experienta moderator:nu am

De ce ai vrea sa fii moderator? raspuns:Pentru ca as putea sa ajut lumea de pe server altfel incat sa nu apara certuri sau intrebarai aiurea.

Varsta:13 ani

Seriozitate:multa

 

Poți face la școală o ”crere” , ca sigur te vor accepta acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume:Matei

Prenume:Alexandru

Nick name:MLG

Experienta moderator:nu am

De ce ai vrea sa fii moderator? raspuns:Pentru ca as putea sa ajut lumea de pe server altfel incat sa nu apara certuri sau intrebarai aiurea.

Varsta:13 ani

Seriozitate:multa

 

Matei, cred ca ai gresit categoria. Din cate se vede ai lasat un NickName, deci joci pe un server. Daca vrei sa faci o cerere pentru server-ul de:

Counter Strike v1.6: http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/forum/314-cerere-admin-slot/

Counter Strike: Source: http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/forum/603-counter-strike-source/

Counter Strike Global Offensive: http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/forum/566-cerere-grad/

 

Sper ca ai inteles. Aceasta categorie este strict numai pentru Forum, nu si pentru Server-e.

 

T/C


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...