Jump to content
Sign in to follow this  
Marcu'

Cerere upgrade Marcu'

Recommended Posts

Prenume - Marculescu
Nick - Marcu'
Varsta - 16 ani

Acces dorit Click ) - Admin
Steam id - STEAM_0:1:120556621

Poza cu ore - 3D2TNkm.jpg
Ai mai avut admin pe serveru asta - Am helper
Alte mentiuni - Green a spus sa fac o cerere cand ajung la 30 de ore , Finish :) , ( 25 de ore + 5 fara tag = 30 ore )

Cererea de admin la care am primit Helper http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/3646-cerere-marcu/


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

N'am vazut activitatea ta ca Helper pe server,deja vrei Upgrade?Ai spus ca nu'ți merge accesul,iar daca s'a rezolvat tot trebuie sa aștepți câteva zile,sa vedem si noi ce poți :)

Scuze,pentru inceput e CONTRA.


s9EvXxh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

N'am vazut activitatea ta ca Helper pe server,deja vrei Upgrade?Ai spus ca nu'ți merge accesul,iar daca s'a rezolvat tot trebuie sa aștepți câteva zile,sa vedem si noi ce poți :)

Scuze,pentru inceput e CONTRA.

Asta este parerea ta , in linkul cu cerere admin iGreen a spus clar ceva , OK ? TU nu ai cum sa-mi vezi activitatea mea ca helper sau ca jucator ca de cand joc pe server te-am intalnit de 2-3 ori , eu joc de la 8 dimineata pana la 15:00-16:00.....De putut , pot multe , azi am dat de 2 hackeri .....ban ? Pai cum sa dau daca nu am admin , le-am dat kick pana am dat in boala :) , Danyel stie ca era cu mine ,  accesul imi merge  ;) 


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu zic ca merita,poate o sa fie mai activ cu acest acces si poate isi da seama cine-i codat si il baneaza.

Sa mai scapam de unii codati de pe server.

Eu zic un  :pro: dar daca nu-ti faci treaba si nu se vede activitate din partea ta si nu-ti faci treaba o sa ramai fara acces. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Man eu la 25 de ore am facut cerere admin pentru ca zic eu , merit , nu stau spec sa fac orele si eu imi fac treaba de admin , acum ca am 41 de ore ? ce pot face sa fac upgrade ? neh , la orele care le am pot spune ca sunt multumit , un admin adevarat zic eu ca merita upgrade la cel putin 100 ore ! 


Skype : Addicte.d

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Upgrade mai mare de admin nu poti face, trebuie sa cumperi gradul.

Marcu Acceptat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...