Jump to content
Sign in to follow this  
Relux

[Cerere - Designer] Relux

Recommended Posts

 
  • Nume: Braiescu Aurelian
  • Vârsta: 16
  • Experiență în Photoshop: 4 ani
  • Creați EliteRoyal: ELITEROYAL.jpg?sbsr=f0fd47a784b02737c878
  • Creați Generale: The_Owl.jpg?sbsr=b58251c2f53d61958b48fe4

Tree_light.jpg?sbsr=340d3ac2b60c539da6b3

 

Relux.jpg?sbsr=f62769697c3bdc5dda33f749b

 

the_angel.jpg?sbsr=5678697ce9c066ad91b32

 

Lion_Design.jpg?sbsr=47145f30002402e667e

 

Rx_online.jpg?sbsr=cbfad1f81c5ea2a0c3384

 

 


Fv1GfRM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clar :pro: 


semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Din regulament scrie ca iti trebuie portofoliu , unde e @@WiKi™ ?

Nu fi asa recalcitrant mate. Sa vedem cum se descurca.


semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@@FLASHYOU Tu ar trebuii sa taci, ai avut designer si ai facut numa ce ai avut chef. 

@@Relux In mod normal trebuie sa ai portofoliu, posturile necesare etc..acele conditii pentru a fi designer. Nu de alta dar multi au fost Hit&Run, adica si-au postat ce fac ei si dupa ce au primit designer asa numa au parasit comunitatea ca meh e plictisitor sa rezolvi acele cereri banale.

Personal vreau sa vad Avatare si Semnaturi, la astea se fac cereri. In rest frumoase lucrari dar intrebarea e daca poti raspunde tot cu atat talent si pasiune la cererile de pe forum sau vei fi si tu un Hit&Run Designer.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi incerca sa ma incadrez in normele impuse de voi.....Daca voi imi cereti sa fac un politician stand pe un scaun si uitandu-se la un perete alb,am sa fac chestia asta cat de creativ se poate. Daca nu aveti nevoie de mine,nu este nici-o problema.


Fv1GfRM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Relux Poti sa tragi o privire la cererile pentru avatare si semnaturi (http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/forum/84-cereri/) ca sa intelegi mai bine in ce consta cererile membrilor. Probabil vei vedea anumite stocuri pentru care iti vei trage doua palme sau un text de 22220 de cuvinte pe care trebuie sa il pui pe imagine sa si arate bine etc etc etc. Ideea e: NU este usor sa fi designer bun aici cat timp cei care fac cereri nu au habar de PS si probabil iti vor cere anumite chesti inestetice sau chiar absurde. 

 

Sa fim serios, la oricine ii place sa lucreze in PS dupa cum il taie mintea, e minunat, dar cand vine vorba de cereri si de anumite restrictii iti cam dai palme.

Avatare si Semnaturi, nu e nevoie de nici un politician.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 
  • Nume: Braiescu Aurelian
  • Vârsta: 16
  • Experiență în Photoshop: 4 ani
  • Creați EliteRoyal: ELITEROYAL.jpg?sbsr=f0fd47a784b02737c878
  • Creați Generale: The_Owl.jpg?sbsr=b58251c2f53d61958b48fe4

Tree_light.jpg?sbsr=340d3ac2b60c539da6b3

 

Relux.jpg?sbsr=f62769697c3bdc5dda33f749b

 

the_angel.jpg?sbsr=5678697ce9c066ad91b32

 

Lion_Design.jpg?sbsr=47145f30002402e667e

 

Rx_online.jpg?sbsr=cbfad1f81c5ea2a0c3384

 

 

 

Prietene, @@Relux. Sti, cand ai facut cererea de Designer pute-ai sa dai usor scroll-ul mai in jos ca sa vezi ca:

 

4. Trebuie să ai minim 40 de postări pe forum

5. Trebuie să ai minim 7 zile vechime pe forum

 

Si ca:

 

8. Cererile fără portofoliu nu se iau în considerare.

 

PRO-urile sunt degeaba atata timp cat nimeni nu ii atrage atentia sa arunce un ochi pe regulament. Veniti aici sa scrieti PRO doar pentru un post, nimic nou.

 

Cum altii au atata vechime in comunitate si atatea posturi cred ca nu mori daca astepti o saptamana.

Ai 2/3 advertismente verbale !

Respins ! T/C

 

 

 

Din regulament scrie ca iti trebuie portofoliu , unde e @User.pngWiKi™ ?

 

FLASHYOU, WiKi nu mai face parte din STAFF. Atata timp cat voi mai fi eu aici, nimeni nu trece peste regulament deoarece nu multi cunosc timpul acordat crearii lor !


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partea cu posturile pe forum e non-sense, si vechime 7 zile la fel, vad ca prea strict ati facut regulamentul de asta il voi modifica acum si voi incepe sa ma ocup si eu de design zone, nu e de mirare ca nu avem nici un designer, si partea ca designerii trebuie sa raspunda la toate cererile la fel e non-sense, de azi inainte designerii vor raspunde doar la cererile care vor sa raspunda, si minim 10 posturi pe forum si vechime nu va avea nici o treaba si o sa dau si eu accept si respins. Topic redeschis.

 

Acceptat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...