Jump to content
Sign in to follow this  
Edy409

Cerere Helper .

Recommended Posts

Nume real: Eduard ( Edy)

Varsta: 16
Nume css: Edy.™

Grad dorit ( detalii Aici ): Helper 
STEAM ID (il afli Aici ):0:0:2094279916
STEAM Profile Link:0:0:2094279916
De cand joci css: 1 an si jumatate 
Experienta: Pai nu am avut sa practic dar stiu despre ce este vorba si stiu comenzile .
De ce vrei avest grad: Pentru a ajuta serverul sa jaoce in liniste fara injurii/comentarii aiurea .
Cum ai aflat de server: L-am gasit in game-tracker incercand sa caut un srv de classic romanesc .
Te intelegi bine cu lumea: In general da , dar nu pot recunoaste chiar cu toti ( nu ajung la injurii sau ceva daca e sa nu ma inteleg ,nu-l mai bag in seama si asta e )
Link gametracker cu ore ( click ):https://www.gametracker.com/player/Edy.%E2%84%A2/public.eliteroyal.ro:27015/
Link HLstatsX cu profilul ( click ): ~ nu l-am gasit .
Dovada ca ai citit regulamentul adminilor ( click ): Da , ati editat si ati pus o noua regula si acea e regula 29 !
Alte mentiuni: Pai am facut o cerere de slot akm 2-3 zile si cea ce vroiam akm gradul de Helper este din faptul ca eu cand ma joc pe server si mai intra unu de injura sau are coduri nu-i pot da slay/gag , iar unii playeri incepatori care nu stiu ce este slotul , cauta un admin scriu !admins ma vad pe mine iar dupa ei cred ca eu am grad si nu vreau sa le dau slay/gag la ce-i care injura sau care is afk . PS: scz ca am scris cam mult .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Junky, daca nu ai grad, nu ai cauta cu păreri aici, data viitoare ai warn.

@@Edy409 ai un mare :pro: E foarte activ si se pricepe bine, de treaba. Vorbeste cam mult dar nu-i nimic. Încă o data :pro:


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stres ok te inteleg asta am facut in trecut si m-am redresat dar daca nu prea intri pe server nu prea ai de unde sa iti dai seama , eu iti apreciez raspunsul tau e parerea ta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat. 

 

Ai grija ca daca esti helper o singura injuratura si ramai fara el, iti voi lasa parola pe privat.

ps: moderatorii, va rog ca de azi inainte sa adaugati toti care is acceptati in lista cu staff, nu uitati ca trebuie sa folositi full edit ca sa nu stricati postul.

Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...