Jump to content
Sign in to follow this  
Wannted

[Cerere-Admin] Da KurLzz(The Best)

Recommended Posts

Prenume - Iosif Cristian
Nick - UniQ - Dä KurLzz™
Varsta - 16 Ani
Acces dorit detalii aici ) - nu conteaza ce vrea iGreen/xziBot sami dea...
Steam id - STEAM_0:0:1337664877
Poza cu ore - http://imgur.com/a/3wuPu
Ai mai avut admin pe serveru asta - Da...
Alte mentiuni - The Best <3
Ai pus status pe skype: (public.eliteroyal.ro - v34 admin free) ? - Dap :) am la status  "(flag:MD) (flag:RO) www.eliteroyal.ro (flag:MD) (flag:RO)"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Daca omul a reclamat ca acest candidat injura plus ca mai are si dovezi atunci nu vad rostul de a-i interzice sa nu se bage... Chiar daca nu joc css dau Contra pentru ca avem nevoie de admini competenti si cu bun simt, iar acei golani care sunt prinsi ca injura in mod repetat si se ia de lume nu pot primi admin ca mai apoi sa abuzeze de rank.


ZQALBrU.jpg

76561198018560509.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune pozele dream


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma scuzati ca ma bag aici, dar vreau si eu sa dovedeasca respectivul Kurlzz, ca are 16 ani. Eu unul nu cred ca la 16 ani poti sa ai o gandire atat de aiurea precum are el, + ca nici nu vorbeste la microfon. Si pe mix injura cand il iei si chestii de genul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ce treaba are war/mix cu public 

2. tu mai injurat primu si eu dupa te-am injurat recunosc da pe public nu prea injur am martori multi ca nu prea injur si cateodata dreaMMM ma provoacara

+@@Anonim am 16 ani intrb pe iGreen si cred ca merit iertat ptr ce-am facut xD oricum am donat mai mult ca tn nu iau admin pe gratis oricum daca iau helper peste 2 zile am owner stai linistit ca tot iau admin daca nu iau acum gratis ii dau lui iGreen in 3 zile 80 euro ptr Owner sau co owner..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pentru helper free trebuie 50 ore si minim grupa 2 elite. Altfel trebuie sa cumperi grad. Contact skype: join_orange


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...