Jump to content
Sign in to follow this  
Greu de ucis

[Cerere] Moderator - Greu de ucis

Recommended Posts

  • Nume:Greu de ucis

    Prenume:Florynel

    Varsta:26

    Experienta de moderator: 7ani

    Motiv: Detin Servarul

    La ce categorie vrei moderatoe: CS.ELITEROYAL.RO

    Ce face un moderator pe un forum?: Spre deosebire de moderatorul global, moderatorul are grija strict de sectiunea sa, urmareste buna desfasurare a discutiilor, respectarea regulamentului, penalizeaza incalcarea principiilor si se asigura ca sectiunea pe care o reprezinta sa fie cat mai ordonata si populara.

    Alte mentiuni:Scuze ca revin din nou cu cu ceererea de moderator...dar tin sa va anunt ca daca nu primesc moderator va trebui sa imi iau sv si sa plec in alta comunitate...poi pe bune acum ce dracu eu cu sv eu fara sv sau cum vine asta...Astept un raspuns daca se poate bine daca nu nu.Imi va parea rau daca voi pleca ca era o comunitate frumoasa.BAFTA ALLL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca nu am voie sa fac reply. Dar ce server detii tu ma?! Ai facut tu cerere DNS? Ai si tu 2 topicuri in care ai facut cerere moderator ( si copiată ) si vrei moderator . Las-o baltă


sQPx3DI.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti chiar batut in cap, ai citit cerintele pentru moderator?

Chiar nu te bate obrazul sa imi copiezi formularea de la cererea mea? A doua oara!

Nu stiu care dintre servere e a ta, dar oricum niciodata nu a fost criteriu pentru acordare de moderator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haide frate iar ai fãcut cerere , dupã ce ai fost respins la prima ? Nu vã înteleg pe unii , si nu cred cã tu ai 26 de ani ..

CONTRA .


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai poti sa explici normal ca esti detinatorul la serverul de CS ? Noi nu suntem extraterestri ca sa stim asta, trebuie sa fii mai detaliat nu? Fii mai atent pe viitor cum exprimi gandurile. Ti-am pus detinator server, nu trebuia cerere de moderator, vei avea acces full la sectiunea cs.eliteroyal.ro

 

Pe viitor explica mai bine ca sa intelegem ce si cum sta treaba :)

 

T.C.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...