Jump to content
KiLLtocX

[Portofoliu] mTw #

Recommended Posts

Nick: mTw # 
Câte lucrări deții: multe 

Sunt creațile tale propii?: da  si facute catre alti use-ri / playeri
Lucrări speciale - (Maxim 2) - Aici iți postezi 2 lucrări preferate.   CVYgGSF.gif  QaYmRCZ.gif

 

--> 1 QaYmRCZ.gif
--> 2 5cWdZUl.gif

-->3 VfW7SDi.gif 

--> 4 CVYgGSF.gif
--> 5 RjSvM59.gif
--> 6 

--> 7 uIhOmPB.jpg

--> 8 nMsLfqh.gif  sunt cateva imagini vechi  decand am inceput sa lucrez in phs cca aceasta  

--> 9 iwfBZJ5.gif

--> 10 A1TBBJN.gif facuta la cerere unui user 

--> 11 
--> 12 L3UpPLB.gif
--> 13 fIMthXt.jpg

--> 14 GXkY12Q.gif antica si dedemult =))
---> 15 

--> 16 DgxP8gF.gif

--> 17 olWMTXg.gif
--> 18 bZpuWr0.gif
---> 19 DEMwE8e.gif
---> 20 axElSDB.gif
---> 21 
---> 22 vjFrVxt.gif
--> 23 RPeFWnF.gif lafel facuta la cererea unui user alta comunitate 

---> 24 PoAmsWf.gif

=== 25 
--> 26 DZFjcY6.gif

--> 27 qJc0vZN.gif
---> 28 nE4BDOh.jpg

---> 29 dhtGGa1.gif
---> 30 KKaDHM1.png

 

 

Scuzati Reclamele   :)
 

Edited by KiLLtocX
Am sters doar ce era cu fhg

76561198225609136.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu abea acum am vazut ca nu is toate creatiile tale.

Te rog sa nu mai postezi creatii facute de alti useri/playeri in portofoliul tau.

Ne intereseaza stict ce stii tu sa faci, nu altii.

 

Daca doresti sa prezinti creatiile pe care le gasesti pe net faci un topic strict cu asa ceva.

Copyright first of all. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acel "avatar" se numeste stoc in cazul tau ca si designer. Dar sa iei un avatar gata facut si sa pui un text pe el e putin neinspirat :) Am vazut de unde este avatarul tau recent si da ai pus doar un text peste el.

E problema ta cum inveti photoshop dar daca vrei sa inveti atunci lucreaza pe imagini needitate. Retuseaza, redimensioneaza cum vrei tu.

Nu mai lucra in plus pe avatare gata facute. 

La cererile pe care se fac nimeni nu iti va da ca si stoc un avatar gata facut. Vei primi o imagine si tu va trebuii sa lucrezi pe ea cum te taie muschii.

E un sfat prietenesc, daca il iei in considerare foarte bine, daca nu treaba ta, dar sa nu astepti aprecieri extraordinare mai ales de la cei care stiu photoshop...

Chiar nu vreau sa enumar care dintre avatare e doar copiat din portofoliile altor designeri din diferite comunitati, scapa de acest obicei ca nu e sanatos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@KiLLtocX ,eu ma incred in @@Artamess ,dar tin si cu tine intr-un fel.Acum daca ea are dreptate,tu nu ai ce cauta ca designer,poate doar sa mai inveti si sa revii cu o noua cerere de designer.Dar daca vei deveni designer pe acest site,arata-ne tot ce poti sa faci,arata-ne ca esti demn de acest "tag" . Dovedeste-ti talentul daca il ai.


Fv1GfRM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KiLLtocX

 

In primul rand, imi expun punctul de vedere ca designer (nu pe Elite) ci real. Cand faci o cerere oriunde, nu neaparat pe un forum si iti doresti domeniu asta, tu intotdeauna trebuie sa vii cu ceva unic. Ceea ce ai facut tu am vazut la toti de aici, avatare si semnaturi. Dar altceva, ce stii sa mai faci? Nu e important pentru mine sa-mi demonstrezi, ci aducand un material bun pe un forum, se poate vedea cine stie si cine nu. De exemplu, daca ownerul sau cineva din staff vrea ceva serios si roaga pe unul din membri sa ajute, tu trebuie sa fii acolo in capu listei si sa oferi suport, ca nah doar te pricepi sau cel putin iti dai silinta. Adu si tu, o lucrare mai ampla personala, numai asa se poate vedea experienta ta. Incearca sa nu te mai iei dupa altii, ca avatarele sunt o banalitate, la fel ca si semnaturile.


Website personal: Portal online romanesc

Radiouri live: Asculta posturi online de radio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Lel , frate.

Da , lasati omu' in pace si ajutati-l , cu un sfat , ceva.

Sariti repede cu gura pe el , e incepator are timp sa invete sa faca de toate pe parcurs daca doreste si el chestia asta, are ambitie.

Nu e nimic rau ca a facut 1 avatar ,2,3,100 , gata luat de pe net.Cu timpu' va incerca sa faca si el singur , cum sa redimensioneze , cum sa aplice un font la test , stuff.

Nimeni nu sa nascut invatat cu photoshop-ul in "brate" si peste noapte ati devenit "maestrii"in photoshop.

Va place sa va pupati intre voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...