Jump to content
KiLLtocX

[Portofoliu] mTw #

Recommended Posts

@@WiKi™ ai fost perfect incapabil sa iti dai seama ca nu inveti nimic daca copiezi ceva ce a facut altcineva si dupaia pretinzi ca e munca ta daca adaugi ceva peste. (un minim efort de 1% numit text). 

Daca tu ii consideri acest mod de a invata eficient ai o problema sau efectiv vrei doar sa ma contrazici si provoci pe mine. Rezolva probleme cu mine pe privat, nu fi femeie prefacuta ca nu iti sta bine la varsta ta.

 

 

"Nu e nimic rau ca a facut 1 avatar ,2,3,100 , gata luat de pe net"

Tu intelegi diferenta intre verbul " a face" si " a lua"? Afirmatia mai  absurda din partea ta mai rar intalnesti, dar vad ca exista.

Nu am sarit cu gura, omul a cerut parerea si a primit-o. Problema e ca daca vedeti ca primiti feedback critic/negativ repede o faceti pe inocentul si ranitul. Grow up si faceti fata la asa ceva daca tot cereti opinie, nu va asteptati ca totul sa fie roz.

Eu i-am dat sfat si ca sa stii si tu @@WiKi™ ca el macar a inteles si mi-a trimis pm ca ma respecta pentru sfatul primit si ca o sa incerce sa lucreze el pe propriile capacitati.

Mie mi-a ajuns atat, tu in schimb ai ramas redus la incapacitatea de a face fata la feedback sub forma sa mai dura.

 

Si tu @@Ivanovici lasa-te cu figurile de "eu sunt ivanovici critic etern si ireprosabil" ca nu tine si nu e de bun gust.

Daca ai ceva de zis constructiv o zici daca nu stai in banca ta. N-am nevoie de sustinerea nimanui ca nu sunt inapta sa imi sustin parerea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@WiKi™ ai fost perfect incapabil sa iti dai seama ca nu inveti nimic daca copiezi ceva ce a facut altcineva si dupaia pretinzi ca e munca ta daca adaugi ceva peste. (un minim efort de 1% numit text). 

Daca tu ii consideri acest mod de a invata eficient ai o problema sau efectiv vrei doar sa ma contrazici si provoci pe mine. Rezolva probleme cu mine pe privat, nu fi femeie prefacuta ca nu iti sta bine la varsta ta.

 

 

"Nu e nimic rau ca a facut 1 avatar ,2,3,100 , gata luat de pe net"

Tu intelegi diferenta intre verbul " a face" si " a lua"? Afirmatia mai  absurda din partea ta mai rar intalnesti, dar vad ca exista.

Nu am sarit cu gura, omul a cerut parerea si a primit-o. Problema e ca daca vedeti ca primiti feedback critic/negativ repede o faceti pe inocentul si ranitul. Grow up si faceti fata la asa ceva daca tot cereti opinie, nu va asteptati ca totul sa fie roz.

Eu i-am dat sfat si ca sa stii si tu @@WiKi™ ca el macar a inteles si mi-a trimis pm ca ma respecta pentru sfatul primit si ca o sa incerce sa lucreze el pe propriile capacitati.

Mie mi-a ajuns atat, tu in schimb ai ramas redus la incapacitatea de a face fata la feedback sub forma sa mai dura.

 

Si tu @@Ivanovici lasa-te cu figurile de "eu sunt ivanovici critic etern si ireprosabil" ca nu tine si nu e de bun gust.

Daca ai ceva de zis constructiv o zici daca nu stai in banca ta. N-am nevoie de sustinerea nimanui ca nu sunt inapta sa imi sustin parerea.

 

Data viitoare sa nu imi m-ai dat tag in topicuri. 

Greselile pe care le fac , le fac intentionat.

Subiect Inchis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

marijuana :)) ba ce aveti cu omul ? va crede-ti mare designeri ?:)) ma sunte-ti dar mie imi place ce face omul , gg man :D     eu zic ca este si el un designer bun ;)


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata, lume! Ne dam in cap pentru niste avatare? :))) E clar ca omul mai are de invatat,dar imi aduc aminte ca asa ati sarit si la mine cu gura cand am facut cerere de designer.Cel putin pentru mine nu conta daca deveneam sau nu designer pe aceasta comunitate. Eu practic nu jucam css si nu eram in nici-o comunitate pana cand mi-a spus un coleg si prieten foarte bun de-al meu,adica Dumbass(Vali) ca o comunitate numita EliteRoyal,in care este si el,are nevoie de designer.Eu aveam in minte 2 planuri.Ori devin designer si ajut comunitatea,ori raman pe Elite,imi postez creatiile si ma joc pe serverele voastre.Mie imi era indiferent,oricum ramaneam pe comunitate.Eu nu am fost acceptat din prima,am tot postat creatiile mele,pana cand,iGreen a decis ca sunt apt pentru acest "job".Nu pot sa-i urez lui @@KiLLtocX decat multa bafta cu PS-ul,sa invete si sa "fure" de la cei mai experimentati si poate,poate,cine stie. @@Artamess si @@WiKi™ , nu va mai certati,pana la urma suntem o familie EliteRoyal-ul.Cum spunea si iGreen,poate nu este cea mai populata comunitate,dar suntem ca o a 2-a familie si pana la urma,asta conteaza cel mai mult.Noi trebuie sa-i distrugem pe ceilalti,celelalte comunitati,nu pe noi insine. PACE!


Fv1GfRM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata, lume! Ne dam in cap pentru niste avatare? :))) E clar ca omul mai are de invatat,dar imi aduc aminte ca asa ati sarit si la mine cu gura cand am facut cerere de designer.Cel putin pentru mine nu conta daca deveneam sau nu designer pe aceasta comunitate. Eu practic nu jucam css si nu eram in nici-o comunitate pana cand mi-a spus un coleg si prieten foarte bun de-al meu,adica Dumbass(Vali) ca o comunitate numita EliteRoyal,in care este si el,are nevoie de designer.Eu aveam in minte 2 planuri.Ori devin designer si ajut comunitatea,ori raman pe Elite,imi postez creatiile si ma joc pe serverele voastre.Mie imi era indiferent,oricum ramaneam pe comunitate.Eu nu am fost acceptat din prima,am tot postat creatiile mele,pana cand,iGreen a decis ca sunt apt pentru acest "job".Nu pot sa-i urez lui @@KiLLtocX decat multa bafta cu PS-ul,sa invete si sa "fure" de la cei mai experimentati si poate,poate,cine stie. Artamess  , WiKi , nu va mai certati,pana la urma suntem o familie EliteRoyal-ul.Cum spunea si iGreen,poate nu este cea mai populata comunitate,dar suntem ca o a 2-a familie si pana la urma,asta conteaza cel mai mult.Noi trebuie sa-i distrugem pe ceilalti,celelalte comunitati,nu pe noi insine. PACE!

 

Eu nu ma cert cu nimeni dar nu imi plac persoanele cu 2 fete , atat.

Nu vreau sa ii stric baiatului portofoliul , postand in topic-ul lui aiurea. Ok , e la inceput , o sa invete cu timpu' , nu strica si putina critica dar nici asa duri cu el.

Bravo lui pentru ce a facut , e munca lui..chiar daca a luat de pe net un avatar care avea deja dimensiunile "potrivite" , aplicat pe el ceva si el a pus doar un text ..nah.Are timp sa invete , daca doreste cu adevarat si are si ambitie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu suport persoanele care se vad in perfecta dreptate mereu, nici comportamentul toxic, nici faptul ca nu se observa pe ei cat de rigizi erau mereu cu regulile lor.

Eu am sa trec total paralel de acuma incolo cu cel la care nu ii poti da tag.

Faceti ce vreti si dati voi opiniile in design zone, nu ma mai bag ca sparg inimi si spintec suflete, sunt perfect insensibila.

Apropo, si la mine "s-a sarit cu gura" cand am inceput. Am insistat sa se dea opinii si am ales tot ce credeam eu folositor si pe cuvant ca nu m-am plans atat cat va plangeti voi. Acuma fiecare isi linge ranile cum poate, vorba aia.

 

@@KiLLtocX , ai la cine apela daca ai nevoie de ajutor, have fun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest iAngryPain

Portofoliul asta a devenit mai mult un congres :D

Lasati baiatul sa-si puna creatiile aici ,nu va mai certati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portofoliul asta a devenit mai mult un congres :D

Lasati baiatul sa-si puna creatiile aici ,nu va mai certati :D

 

Da , nu il lasam deloc.

Nu se poate asa ceva. Trebuie sa il instruim , ca pe fiecare soldat nou venit in trupa "noastra" de elita  :D 

 

@@KiLLtocX , poti sa vii la mine sau sa faci un topic cand ai nevoie de ajutor , intrebarii , etc, si o sa iti raspundem  xD

Nu te lua dupa fiecare.By smart  :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@KiLLtocX ai lucrari frumoase si chiar nu prea  frumoase, mai ai de lucrat la text, nu asculta pe toti asa eram si eu la inceput adica lu-am creatii de pe net cu blur gata facut si eu puneam text si atat, fiecare invata din greseli deci apucate si fa cat mai multe creatii asa o sa inveti :D


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un Admin / Mod , rog sa stearga posturile inutile din topic pentru ca isi au rostul si vreau ca regulamentul sa fie respectat !

 

Dupa regulile adaugate de mine (pe atunci ), trebuie sa iei in calcul chestia asta:

 

20. Portofolile inactive mai bine de 20 zile , se vor închide pentru inactivitate. Pentru deschidere portofoliu , contactați un Administrator Design-Zone!

 

* In caz ca nu mai doresti sa postezi nimic in portofoliul , cere ca topicul sa fie inchis ! @@KiLLtocX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...