Jump to content
Sign in to follow this  
Shaaraw`y

[Cerere - Designer] Shaaraw`y

Recommended Posts

-Nume:Manuel

-Prenume:Eugen

-Varsta:14

-Experienta designer: 2 luni

-Dovada de experienta: Uitati-va la creeatiile pe care le-am pus pe forum.

-Cu ce software te ocupi:Photoshop CC

-Alte mentiuni:Nimic.


kPUAVmL.jpg

7hts9Ll.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alecsutzu

Daca vrei designer iti trebuie ma mult decat acea creatie minora care si un pusti de 9 ani o poate face {SMILIES_PATH}/24.gif {SMILIES_PATH}/71.gif

{SMILIES_PATH}/contra.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Alecsutzu

Ba copilas bucurestean ia nu te mai purta ca regele la palat ca aici nu devi rasfatatul mamei ca la tine acasa. Pentru cea ce ai zis eu iti dau

{SMILIES_PATH}/contra.png si asa o sa ramana

PS: Daca iti face ti-a creati xzbiti logic ca ii dai {SMILIES_PATH}/pro.png dar sa faca in general comunitati {SMILIES_PATH}/3.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba frate sunt 3 lucruri pe care nu le suport la tine.

1.Te bagi unde nu trebuie

2.Rasist {SMILIES_PATH}/3.gif ce daca`s Bucurestean? asa ma dat D.zeu.

3.Ai multe arfe in tine ... copile Keep calm and shut up.

Daca sunt asa praf si tu mai bun fa si mie asta de la cap la coada {SMILIES_PATH}/1.gif

Posted Image

L000L


kPUAVmL.jpg

7hts9Ll.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alecsutzu

Ok sa clarificam cateva lucruri {SMILIES_PATH}/24.gif

1.Nu is racist sa fie clar doar ca bucuresteni is asa mai rasfatati mai asa se cred mai presus si de asta nu prea imi plac dar nu ii vorba de rasism

2.Eu inainte sa ma injuri eram prieteni daca nu iti aduci aminte dar dupa ce am zis si eu o vorba ai inceput sa te duci asa ca gaina la cutit

3.In primul rand exista definitia RESPECT daca nu stii ce ii aia. Nu iti cer respect {SMILIES_PATH}/24.gif desigur dar invata si tu ce ii ala . Ca tu nu ai mancat din aceeasi farfurie ca mine

4.Designeri au functia sa faca semnaturi si avatare daca li se cer. Chiar daca nu is cele dorite tot se da ce sa cerut.

5.Daca tu o sa devii designer si o sa faca unul o cerere tu nici nu o sa treci la acea sectiune . Tu numai la sL si la cL [subLider si Clan LIder] stii sa faci avatare deci esti oleaca lingusitor si nu imi plac lingusitori. Mi-e imi plac oameni originali cea ce tu nu esti pana acum sau nu ai demonstrat

6.Nu iti mai lua nasul pe sus ca am zis si o sa repet : Sa nu te crezi acasa la tine (adica aici pe forum) ca noi nu suntem maicata si nu o sa te pupam in cur asa cum face ea.

7. Te rog eu mai lasa drama si figurile de Bucuresti ca aici nu te ajuta daca te dai mare.

8.Sa mori tu ca ai 14 ani ? Dute ma de aici ca dupa voce eu iti dau 12-12 Jumate.

Cam atata am avut de zis... {SMILIES_PATH}/10.gif {SMILIES_PATH}/1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Certati-va pe skype nu aici..

Acceptat


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...