Jump to content
aNN0RmaLL

[Prezentare] aNN0RmaLL

Recommended Posts

Nume Real: Ma numesc Alex.

Vârsta: Am 18 ani.
Locația: Locuiesc in Baia Mare, Maramures.
Ocupație: Momentan sunt elev. (clasa a XII-a)
De unde ai aflat de EliteRoyal?: De EliteRoyal am aflat intr-o seara cand am vrut cu un prieten sa dam un cs (Counter-Strike). Prietenul meu neavand CS:GO am zis hai sa ne jucam pe CS 1.6... Am intrat si am zis sa cautam un server. Asa am dat de Cs.EliteRoyal.Ro si mi-a placut enorm de mult si m-am decis ca tot timpul cand intru pe CS 1.6 sa ma joc pe acest server. 
De ce ai ales EliteRoyal?: Am ales EliteRoyal deoarece am vazut seriozitate si dedicare. Ceea ce imi place sa vad.
Ce parare ai despre comunitate?: De comunitate am o parere buna pana in prezent, avand in vedere ca abia de cateva zile am aflat de ea. Dupa cum am zis si mai sus sunt foarte placut surprins vazand atata dedicare atat din partea membrilor cat si din partea STAFF-ului.
Pe ce server al comunitatii joci?: Momentam joc pe server-ul de CS 1.6  ,,Cs.EliteRoyal.Ro'' . Dar o sa intru si pe altele.

Cu ce nume joci?: Joc cu numele de ,, aNN0RmaLL '' . Numele pe care il am de asemenea si pe STEAM.
Interese: Ca interese am sa aduc mai mult jucatori pe server-ul  Cs.EliteRoyal.Ro, pe Forum, mai vrea sa ajut cu ce pot si eu Donatii...

Ai vreo propunere?: Momentan imi place ce vad, este o comunitate frumoasa.
O descriere a ta: Sunt un baiat simplu, imi place sa ma distrez, sa ies cu prietenii, sunt o fire comunicativa, ofer respect oricui (indiferent de ce este... inteleg ca sunt si unii care sunt mai nesimtiti dar nu imi sta in fire sa ma cobor la nivelul lor...), sunt un baiat normal daca pot spune asa. Ascult muzica, imi place sa imi ocup timpul cu tot felul de chestii, ....

O poza cu tine (optional): O sa pun o poza cand ajung acasa, momentan sunt plecat.
Alte precizări?: Eu sper ca o sa ne intelegem bine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vorbit cu el pe skype si imediat mi-am dat seama ca e de treaba la fel ca multi membri noi care au facut prezentari in ultimul timp


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place, chiar dai putin interes.

Welcome

 

ce iti place we? 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...