Jump to content
Pamaj

[Cerere] Moderator - Pamaj

Recommended Posts

Nume:baljyot
Prenume:singh
Varsta:19
Experienta de moderator:nu, ma am vreu fau la experiente
Motiv:pentru ajuta community,
La ce categorie vrei moderatoe: public.eliteroyal.ro / csgo.eliteroyal.ro (both)
Ce face un moderator pe un forum?:la moderator vez ca nu are limbaj vulgar, rasism, reclama pe topic, chat forum, e ajuta la membri dea community
Alte mentiuni: aveam un mare de moderator in css v87, pe csgo e v34 doar green, fost eu pot ajuta de ce sunt activ si pe go, si pe v34, green must to give me, but i think that him forgot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro: anche da parte mia....sper ca ai inteles @@noname0/ :))

am inteles :))) 

 

NoName daca eram in locul tau, taceam, :pro: pamaj merita.

asa o fi cum zici tu... eu am dat cu parerea... (asta e parerea mea) inschimb nu eu decid :D

PEACE! :)


 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Motivele pentru PRO , care sunt ?

El nu stie limba romana mai deloc...ca foloseste google translate , ca sa scrie ceva pe chat in romana sau in anumite topicuri, asta nu compenseaza deloc pentru o functie de moderator.

E usor sa zicem PRO si Contra dar sa nu aducem ceva argumente.

Nu am nimic cu el sau cu oricare de aici , prea putin imi pasa.

Dar... ori facem o treaba calumea ori o lasa m balta.

Sau sa se faca si varianta de forum pe limba engleza ( sper ca stie macar engleza) daca nu , soarta ! Eu mi-am zis parerea :)

 

Eu raman la CONTRA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti. Acelasi lucru il vad iar.. 

Pro-uri aruncate peste gard. 

 

Imi pare rau Pamaj, nu am nimic cu nimeni, nici cu tine. Dar pe link-u' forum-ului scrie .ro, acest lucru este foarte important. Pentru a fi Moderator trebuie sa vorbesti limba romana cursiv si sa intelegi ce zic ceilalti. Google Translate sa sti ca nu te ajuta aici. Asta este si cauza esentiala pentru care eu iti acord un Contra din pacate. :) Capu' sus. 

 

Contra.


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am use translate, toti ca vezeti de limba romana e meu, roman e simile italian, se inteleg, dece @@iGreen a zic ca me da moderator, cred ca el uitat :)), @@WiKi™ la totu ca me a dat pro, era motivul de ce am 3 ani in ELITE, sa e chiar contra pentru limba, am inteleg totu vulgar de limba romana, si eu inteleg romana, e am stiu engleza, la translate nu am use mult, tot ca am stiu de limba romana o invatata din joc ;), am respecta totu parere :)), @@Rex cum sunt rau? :)), "apare", stii ce zici in italian? l'apparenza certe volte inganna :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...