Jump to content
Sign in to follow this  
helboy

Acceptat Cerere Admin - HellBoy

Recommended Posts

Nume, Prenume: Anton Alexandru
Varsta: 21
Tipul de Admin dorit: Admin-Rank2
Steam ID: STEAM_0:0:1438771635
Crezi ca meriti sa fii Admin: Da
De ce?: Pentru ca sunt activ pe server, am experienta multa in acest domeniu si stiu ce trebuie sa fac!
Alte mentiuni: Sper sa primesc Admin.Trebuie sa fim o echipa. Multumesc ;) ;) ;)

Edited by ZAXXYAX
Topic mutat la categoria lui

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum pro? Ai vazut el tag clan? Nu vreau scrie e reclamation pe mine respins 100%

 

Pamaj ai vazut ca nu se mai cere sa fii in clan ca sa faci cerere de grad, dar in orice caz trebuie 100 de ore minim pentru rank 1, iar gradele mai mari se bazeaza pe donatii.

 

hellboy am auzit multe de tine si ca erai un detinator bun la (daca nu ma gresesc la serveru marius marinescu) si in cazul asta o sa fac o exceptie si o sa iti dau rank 1 fara sa ai acele 100 de ore pentru ca intradevar este nevoie de oameni cu experienta avansata pe serverul asta, avem cativa dar nu e destul. Parola ti-o dau pe skype: join_orange dupa ce imi raspunzi la cateva intrebari din regulament (asa trebuie pentru ca regulamentu la noi e putin diferit la unele puncte)

 

Acceptat.

 

Pentru grade mai mari poti vedea linku asta - http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/3366-preturi-grade-editat-15022016/


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...