Jump to content
Sign in to follow this  
LUXOR

Acceptat Cerere promovare - |ELITE|³ ŁUXOŔ

Recommended Posts

Luxor,cand iti zic de vot nu imi raspunzi,dupa ce dai cancelvote vot nu dai,trebuie sa ma tin de capu tau sa dai vot,gradul pe care il ai e deajuns,si asa nu te uiti pe codati,nu o lua in nume de rau.

Fratele meu asta sa intimplat odata si nu mai vorbi auria, eu pe codati ma uit cand e vorba sa-i iau la control ii luati voi si nu mai argumenta auria, odata ti-ai dat parerea si gata, nustiu ce ai cu nimeni dar nu imi place ori suntem o echipa ori un nimic.


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Gata ma eu sunt baiatul spectator ce sa mai spun desre Zaxx ma multumesc si cu gradul care il am acum, @@iGreen poti sa inchizi te rog topicul accept si gradul pe care il am acum, bine ca puff am luat helper pe o zi , a doua zi a facut cerere de admin si a primit fara probleme, nu am nimic cu nimeni, dar vad ca voi va da-ti mare bajeti pe aici, o seara buna.


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@@ZAXXYAX fratele meu sunt pe 5 comunitati ce are asta eu vin aici si fac reclama nu fac nimic eu vreau sa fim o comunitate unite, nu conteaza unde sunt eu designer acolo aici. T/C pana raspunde @@iGreen sa nu mai fie off-topic auria.


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acceptat.

Contacteaza-ma pe skype


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...