Jump to content
Sacalul

Respins Cerere Helper - Sacalul

Recommended Posts

Contra,nu esti facut momentan pentru a avea grad pe server.

de ce nu sunt facut pentru a avea grad pe server....altii joaca de 1 sau 2 luni si au primit admin si eu nu sunt facut si sunt activ si ziua si noaptea pana tarziu.....


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

pff, tu spus de ce nu meriti?, ai vazut tau comportamentul?

am vazut si cred ca am un comportament acceptabil.....uite ce e daca ai ceva personal cu mine spune.mi ca vad ca la orice as posta tot ma acuzi de limbaj si comportament,de ce nu vine si zaxx,de ce nu vine si puff,james,barca,luxor etc sa ma acuze de limbaj,numai tu la orice as posta sari repede sa ma acuzi,zici ca ti.as lua din gradele tale daca as deveni admin...........

KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata cu cearta.

 

:Contra: Nu meriti pentru ca nu esti un expemplu bun. Limbajul lasa de dorit.


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa mai joci si tu vro 3 - 4 luni si dupa revino cu o cerere pt GRAD .

dar acolo scrie ca pentru helper iti trebuiesc 70 de ore nu 4 luni.....oricum mersi!

KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cam exagerat 3-4 luni dar mă rog . Cred că se referă să mai stai puţin pe tuşă să te vedem cum te comporţi şi să căştigi respectul nostru.Am înţeles că ai avut probleme în comportament . Eu te ştiu de curând deci nu ştiu ce să zic . Am văzut că eşti activ dar mai aşteaptă puţin :) CONTRA deocamdată.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

am vazut si cred ca am un comportament acceptabil.....uite ce e daca ai ceva personal cu mine spune.mi ca vad ca la orice as posta tot ma acuzi de limbaj si comportament,de ce nu vine si zaxx,de ce nu vine si puff,james,barca,luxor etc sa ma acuze de limbaj,numai tu la orice as posta sari repede sa ma acuzi,zici ca ti.as lua din gradele tale daca as deveni admin...........

E un glumesc sau primu de aprilie?, hai un bun comportament zici? Pff limbaj injura ecc bun comportament? Lol?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Respins, multe contra.

 

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...