Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Renunt la gradul de g. mod de pe forum si la adminele de pe xg si public, fiindca ma intorc pe comunitatea independenta a xg-ului. Nu, nu ma duc pentru grade sau ceva, ci pentru xg. Sa recunoastem, xg-ul de aici n-are nicio sansa, 4 playeri average pe luna, din care toti is boti...imi cer scuze, decat sa mint, mai bine zic direct. Yassir, stiu ca tu ai beneficii aici, co-founder si co-owner, dar ca xg sa traiasca trebuie sa fie independent. Respectele mele tuturor de aici si sper sa ramanem prieteni. Bafta tuturor!


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Ti-am zis si in celalalt topic ,nu mai scriu si aici ca nu are rost ,acela nu e xg-ul, degeaba zici dar fie cum vrei decizia ta
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crezi ca lumea se va întoarce acolo? Cei care se vor întoarce sunt prosti si le place cum arazel va deschide serveru a 5a oara si peste câteva luni iar il va închide, stii ce inseamna asta? Asta înseamnă că el isi bate ceva de jucători si jucătorii nici nu isi dau seama. Marian xgu de aici va fi populat, mai degraba sau mai tarziu.

Eu zic sa te mai gândești o data ca sa nu zici pe urma ca nu ai fost preintampinat pentru ca înapoi nu ii mai primesc pe cei care pleaca . Xgu de acolo nu va avea succes si chiar daca va avea se va închide iar peste un timp, eu stiu de ce arazel face lucru asta, dar cei care umbla aiurea nu isi vor da seama. Mai gandeste-te o data.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zax, nu ma schimb, sunt acelasi mereu...numai ca e o situatie tampita pentru mine si chiar nu stiu ce sa fac. Pe de-o parte aici e o atmosfera faina si ma simt util, pe de alta parte nu vreau sa-mi fac inamici sau ceva asemanator si nu vreau sa fiu privit ca un tradator. Cea mai buna solutie la care m-am gandit e sa-mi vad aici de functiile pe care le am, sa-mi fac treaba pe forum, dar sa joc fara clan. Si asta mi-e decizia finala si ireversibila. N-o mai intorc.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Deci sa inteleg ,pana la urma ramai aici si iti faci treaba de moderator dar nu mai faci parte din clanul XG? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sper sa nu fie cu suparare. Si nu mi-e de admin sau moderator, ci de faptul ca m-am integrat aici si nu vreau sa plec asa, ca as da dovada de lipsa de respect :)


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Ok  ,ne bucuram ca ramai aici ,sa rezolvat atunci ,sper sa faci o treaba cat mai buna ca si pana acum 

tc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...