Jump to content
Sacalul

Acceptat Cerere Ban - LalaSong

Recommended Posts

as dori ca lala song sa fie banat deoarece ma injura si pe mine si pe restul playerilor,uitati-va aici

 

-dovada 1:

Pso0jrb.png?1

 

-dovada 2:XUdsI4l.png?1

 

-dovada 3:N0N5GLi.png?1

 

-dovada 3:BLmnqIW.png?1

 

-dovada 5:RWhpaID.png?1

 

dovada 6:DkgvGsg.png?1

 

dovada 7:Qgr7wpq.png?1

 

si aici o sa vedeti cum domnul ganja  ii tine daraua:

 

-dovada 1:vivchY9.png?1

 

-dovada 2:bFbWBie.png?1

 

-dovada 3:EydHBB4.png?1

 

PS: nu am stiut cum sa fac model si am scris asa,scuze daca am gresit!


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Da ..legat de lala song ,o sa primeasca ban permanent iar de la Ganja eu cel putin astept un raspuns de ce sa bagat peste alti admini si a tot scos gag si mute .. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domul @@LaLa v-a primi ban Permanent de la mine te asigur,iar tu @@Ganja112 esti astepta cu explicatii,daca acel player are permanent/mute/gag de la un admin doar acel admin are dreptul sa-i dea punsilence/gag/mute,nu sa te bagi peste,stiu ca sunteti prieteni dar nu se fac favorizari,asteptam explicatii,topicul ramane deschis pana la reply-ul tau.

 

Topic mutat la Discutii Libere - Public.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate, sincer sa fiu nu am vazut ca a injurat, am vazut k tot zicea cine ii da mute si gag degeaba, dar nu am stiut pentru ce, am cezut k e vrun admin care face vro gluma proasta, daca stia ca a injurat admini, fii sigur ca nu ii dadeam unmute si ungag, na imi cer scuze ca nu am fost atent ce sa intamplat, si am dat ca butu.(o sa fiu mai atent, promit)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

@@Ganja112 nu conteaza de ce ia dat ,daca un admin da mute/gag or anything doar el il poate scoate ,sigur a dat cu un motiv ,daca nu ai observat mai bine nu te baga ca se descurca acel admin ,ai grija pe viitor ce faci si fi mai atent ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ganja daca sincer nu ma intereseaza daca ai vazut tu sau nu, ai încălcat regulamentul IAR. De ce te bagi peste alti admin? Acces suspendat 7 zile, si nu imi scrie explicatii pe skype ca degeaba o sa iti pierzi timpu.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...