Jump to content
Ràgñàr™

Acceptat Cerere Moderator

Recommended Posts

Model de cerere:


 


  • Nume: Draganescu
  • Prenume: Denis
  • Varsta: 30
  • Experienta de moderator: ft multa , am mai fost in staff si in trecut tot aici
  • Motiv : motivul pentru care vreau moderator este pentru activitatea pe care o am pt forum si ca vreau sa refac parte din staff-ul elite , poate am avut niste conflicte intre uni membrii in trecut , dar vreau sa ma inteleg cu totii si sa lasam totul pe domeniul trecutului , eu zic ca totii fac greseli si mai merge o sansa .. definitiva ..
  • La ce categorie vrei sa fii moderator : oricare considera fondatorul si unde vrea sa ma repartizeze , oricum eu sunt activ zilnic ft mult si activ aproape la toate categoriile forumului
  • Ce face un moderator pe forum? : inchide topic-uri vechi , are grija sa nu fie limbaj vulgar intre staff / membrii , multa topic-uri la categoria corespunzatoare , etc
  • Alte mentiuni: poate am fost un escroc  inainte , dar vreau sa ma inteleg cu cei care ma certam in trecut ,  si sa fim prieteni ce spuneti ? :D

 



         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Sunt o grămadă de moderatori si câteodată nici unul nu face treaba ,vedem cum o sa te descurci de data asta si ai grija cum ma mai barfesti prin alte comunitati :) 
Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu cred ca sunt singurul care a avut multe sanse ...  :lol: 


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu cred ca sunt singurul care a avut multe sanse ...  :lol: 

 

Nu cred ca ar trebui sa scoti asa comentarii.

 

Acceptat. Categoria - Discutii Libere & Offtopic si Diverse


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...