Jump to content
Alexutu.

Acceptat Cerere designer Alexuțu.

Recommended Posts


bD01okw.png

Vine Șatra B.E.N.Z !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzați dublu-postu

Prietene , nu am folosit doar un background ... e făcut de la render frumos elegant cât di cât.

Dacă nu știi despre ce vorbești , taci naibii din gură (scuzați limbaju , dacă e nevoie dați warn).

Crede-mă , am stat 4 luni pe o comunitate de samp și am avut de învățat o groază de la anumiți designeri.

Te aștept să dăm un battle în photoshop , dacă zici tu că nu mă descurc :D

Merci , și scuze încă o dată de Dublu-post


bD01okw.png

Vine Șatra B.E.N.Z !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Scuzați dublu-postu

Prietene , nu am folosit doar un background ... e făcut de la render frumos elegant cât di cât.

Dacă nu știi despre ce vorbești , taci naibii din gură (scuzați limbaju , dacă e nevoie dați warn).

Crede-mă , am stat 4 luni pe o comunitate de samp și am avut de învățat o groază de la anumiți designeri.

Te aștept să dăm un battle în photoshop , dacă zici tu că nu mă descurc :D

Merci , și scuze încă o dată de Dublu-post

Nu e double'post ,dublu-post inseamna sa dai 2 reply consecutive si nu trebuie sa te enervezi , poti sa ii spui calm ,nu e nevoie de warn dar linisteste-te . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzați dublu-postu

Prietene , nu am folosit doar un background ... e făcut de la render frumos elegant cât di cât.

Dacă nu știi despre ce vorbești , taci naibii din gură (scuzați limbaju , dacă e nevoie dați warn).

Crede-mă , am stat 4 luni pe o comunitate de samp și am avut de învățat o groază de la anumiți designeri.

Te aștept să dăm un battle în photoshop , dacă zici tu că nu mă descurc :D

Merci , și scuze încă o dată de Dublu-post

de curiozitate , cat ti.a luat sa scrii pe prima poza ? 1 minut, 2 ??

Nu ma prea pricep la phitoshop prea mult , de cateva zile am inceput sa ma holbez pe youtube , adevarat dar pot sa.mu dau seama ca ce ai tu acolo nui deloc profesional ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mă enervam așa de tare dacă îmi ziceai și o critică...gen : redimensionează altfel , descarcă mai mult fonturi , ș.a.m.d

Îmi pare rău , nu o să se mai întâmple.

edit :

Ești paralel cu photoshopul prietene , sincer acum. Cică cât mi-o luat să scriu pe prima poză , hai serios ? Noroc că suntem pe forum , atât îți zic.

nu mai comentez sau scriu ceva , aștept decizia lui iGreen

Edited by Alexutu.

bD01okw.png

Vine Șatra B.E.N.Z !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...