Jump to content
Sign in to follow this  
ArMaGheDoN

CERERE G.MOD ARMAGHEDON

Recommended Posts

Nume:Pop

Prenume:Mihai

Varsta:17

Experienta de moderator global:2 sapt

Motiv: eu sunt potrivit ca si orice fel de mod. Si eu imi fac treaba is activ zi si noapte sper sa imi fie respectat activitatea cat si munca depusa

Ce face un moderator global pe forum?: da t.c , sterge topic-uri neadecvate, editeaza muta topic-uri, si face sa fie respectat regulamentul

Alte mentiuni: Sper Ca munca depusa pe acest forum sa imi fie recunoscuta. Va multumeac pentru timpul acordat.

Hai cu pro


Salut sunt un copil care a locuit in romania timp de 15 ani si acum s-a mutat in MEXIC.

Aici aveti Skype : eminem.fortze

Aici tumblr: https://www.tumblr.com/blog/jerrydesignropro

Sper Sa Ne intelegem de minune :D

Ador Sa Fac Design

tumblr_o9ilrjhqEX1vyh85wo1_500.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un prim pas pentru a merita un grad mai mare e rabdarea. Daca tu vrei tot dintr-odata inseamna ca esti grabit...nu se face asa. Eu am facut cerere pentru gradele respective la intervale de aproximativ o luna.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

un pro de incurajare

 

SI REPET, topicurile/posturile nu se STERG, se pun pe HIDE

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:

(G.Mod. NU are acces la warn)


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt CONTRA si eu din motivul minciunii varstei! La profil vad 19 ani! bun si la cerere ce vad eu? HMMM

 

Nume:Pop
Prenume:Mihai
Varsta:17
Experienta de moderator global:2 sapt
Motiv: eu sunt potrivit ca si orice fel de mod. Si eu imi fac treaba is activ zi si noapte sper sa imi fie respectat activitatea cat si munca depusa
Ce face un moderator global pe forum?: da t.c , sterge topic-uri neadecvate, editeaza muta topic-uri, si face sa fie respectat regulamentul
Alte mentiuni: Sper Ca munca depusa pe acest forum sa imi fie recunoscuta. Va multumeac pentru timpul acordat.
Hai cu pro

 

Frumoasa Minciuna!

 

Raman CONTRA

 

Ca sa te cred ca ai o anumita varsta , ar trebui sa te pun sa-mi arati poza cu data nasterii de la certificatul tau de nastere


GNqvPdx.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...