Jump to content
Sign in to follow this  
Sizzla

Salutare Eliteroyal,sper sa nu veniti ca esti prefacut si deastea!Multumesc!Pentru Teodora!

Recommended Posts

Teodora..da..stiu ce s-a intamplat aseara..da..ai vazut si pe CHAT pe Source..am fost un porc ca te-am jignit..eee..am baut apa expirata dar asta nu conteaza..conteaza ca acum imi cer scuze..e adevarat ce zic si nu am chef de glume..deci sper sa ma ierti ca ti-am facut poezie de "frumusete" si ce as face cu tine...mdeaaa..sa incepem..aaa..accept orice inafara de ban permanent sau 9999999...accept (!pgag !psilence !ban "nu permanent" palmi jigniri batjocora sau chiar nici sa ma bagi in seama) dar stiiu ca mi-am cerut scuze...nu vreai punsilence sau altceva :( deci..imi cer scuze inca o data.


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar daca zice-ai si tu "ok iti accept scuzele...sa ne se mai repete..deci cum ai spus mai sus ramai cu psilence" dar mnoah...in fine (Si am si zis mai sus cu psilence -_- dar sincer meritam pgag) 


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta ar trebui sa fie o lectie deoarece , daca te-as fi iertat , ai fi facut-o din nou . ;) 

Iertare = punsilence

Nuj cum sa explic....adica nu am cum sa o fac doar cu unpsilence...daca intelegi...iertare in modul ca te iert dar nu dai punsilence,daca dadeai punsilence atunci face-am din noi..dar erau sanse astronomice sa iti mai fac asa ceva!Daca intelegi


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yassir si Pamaj, terminați dracu cu cearta asta, pamaj, te oftici frate, da-o naibii de treaba, Omu nu te băga în seamă și te bagi tu singur.

Cat despre Traficant, la ce a zis, merita ban o săptămână, nu doar pentru ce a zis atunci, dar și pentru câte prostii zice si face zilnic.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ce bufon Yassir nu vezi ce ciuda iti este pe Pamaj ...iti este net superior tie.Tu esti doar un om care se da mare cand vede o fata. Cum faci si cu Teodora te dai mare gentelmen cand chiar nu esti.Pamaj e un om de trb + ca este si foarte destept sa inveti atatea limbi :)) Stie Romana , Italiana, Engleza, Rusa(putin ) si Spaniola (putin) tu vezi ca nici romana nu o stapanesti ma Yassir si el ca este Italian de origine nu o stapaneste chiar 100% dar 90% o are . Pamaj like a but :P. Om de ajutor e Pamaj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Uuu te lingusesti pe langa pamaj? =))) linge-l si in fund daca tot ,dar ai grija ce scri ,masoara-ti cuvintele sa nu ne suparam si da o apar pe teodora ca mi-e prietena buna si foarte veche , o stiu dinainte sa sti tu ce e ala css  asa ca nu comenta ,daca mai vad un comentariu de genu asta de la tine zbori ;) ,ia ai grija copile ,prima data vezi de tine apoi comenteaza de alta ,te exciti dupa o fata pe un shooter ,esti disperat dupa pi.. la 15 ani ma? ,vai de capu tau ,esti jalnic si penibil ..iesi afara si cunoaste o fata cu adevarat si fa treaba ,nu pe css disperatule ..de pe copii ca tine ia redtube bani . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terminați mă odată, uitați ce faceți, va certați în fiecare topic, în loc să fim uniti să ne dăm cu părerea ne certam, daua în plm de treaba..


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Scuze peste scuze, cand ai injurat nu te-ai gandit a? Asa se vorbeste ma cu o fata?  Vaide voi astia badaranii, dute ma si fa cursuri de alea de bune maniere, sa inveti cum se comporta cu fetele...

 

Mai ales cu o fata asa ca @@QueenTeodora   :):)


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...